Akai FIRE z darmową biblioteką sampli, loopów i efektów firmy Splice!

0

Firma Akai Professional ogłosiła darmowy dostęp do ponad 2 milionów sampli, loopów i efektów firmy Splice, dla obecnych i przyszłych użytkowników innowacyjnego kontrolera Akai FIRE.

Jak informuje dystrybutor marki Akai Pro, firma Audiostacja, od 20/11/2018 do 20/01/2019 nowi i dotychczasowi użytkownicy Akai Fire otrzymują za darmo trzymiesięczny dostęp do biblioteki Splice, czyli do ponad 2 milionów sampli, loopów, efektów i presetów!

Bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Splice obowiązuje w okresie od 20.11.2018 do 20.01.2019. Wystarczy zalogować się na konto na stronie Akai Professional, zarejestrować kontroler Fire i kliknij na link z promocją Splice, aby przejść na stronę internetową Splice.

O nowym kontrolerze Akai FIRE pisaliśmy w artykule: AKAI FIRE! Pierwszy kontroler sprzętowy dla programu FL Studio!

Poniżej kilka słów o ogromnej bibliotece Splice!

Splice Sounds oferuje artystom miliony łatwych do pobrania brzmień, od zwykłych klaśnięć, przez brzęczący 808 i lądowanie 747, po rzadki 20-calowy cienki talerz china firmy Zildjian i wszystko pomiędzy.

Jeśli muzyczny umysł artysty może coś stworzyć, Splice może to dostarczyć!
Możliwości warstw, filtrów, przesterów i efektów są praktycznie nieograniczone. Miliony muzyków – od twórców hitów z list przebojów po producentów domowych – zaglądają do Splice, aby zacząć coś nowego lub ruszyć z miejsca, iść do przodu i rozwijać swoją muzykę.

W Splice rozwijany jest sposób, w jaki ludzie tworzą, łączą się ze sobą i współpracują. Codziennie zmieniany jest sposób, w jaki ludzie tworzą muzykę. Splice nie tylko reaguje na to, czego muzycy potrzebują w danej chwili, lecz także dalej rozwija ich kreatywność, pytając, czego potrzebują w przyszłości.

Od  biblioteki próbek z przeglądarką po pionierskie plany wynajmu wtyczek – produkty Splice napędzają twórczy flow muzyków. Miliony muzyków – od twórców hitów z list przebojów po producentów domowych – zaglądają do Splice, aby zacząć coś nowego lub ruszyć z miejsca, iść do przodu i rozwijać swoją muzykę.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here