PreSonus Revelator io44: Interfejs audio z wbudowanym mikserem i efektami audio.

0
PreSonus Revelator io44

Interfejs audio to już nie tylko mniejszych lub większych rozmiarów “skrzynka” wyposażona w preampy mikrofonowe i przetworniki AD/DA ale także urządzenie oferujące wiele dodatkowych i przydatnych funkcji w procesie tworzenia muzyki czy streamingu. Jednym z nich jest tytułowy PreSonus Revelator io44. Co ma do zaoferowania?

Jeśli nie wiecie jeszcze jaką funkcję pełni interfejs audio to odsyłamy Wasz do naszej publikacji:TUTAJ – JAK PODŁĄCZYĆ MIKROFON DO KOMPUTERA? Jeśli już wiecie o co chodzi to skupmy się na nowym interfejsie Revelator io44 od marki PreSonus.

Przede wszystkim jest to interfejs audio USB z wbudowanym mikserem, efektami audio i profesjonalnym przedwzmacniaczem mikrofonowym. Co jak wspominaliśmy na wstępie oferuje znacznie więcej niż podstawowa funkcjonalność typowej karty dźwiękowej. Tak więc Revelator io44 pozwala szlifować nagrania i strumienie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki gotowym ustawieniom, które zapewniają profesjonalny dźwięk bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Znajdziesz tu również narzędzia do emulacji pogłosu sali koncertowej, radia AM i wiele innych. Oczywiście możena tworzyć i przechowywać własne, niestandardowe ustawienia do późniejszego wykorzystania. A co równie ważne, przetwarzanie to odbywa się w samym interfejsie, więc spersonalizowany dźwięk jest dostępny bez względu na to, czy podłączysz Revelator io44 do komputera, tabletu czy telefonu i nie będzie zużywał cennych zasobów komputera podczas nagrywania lub przesyłania strumieniowego.

revelator-io44-in-out

PreSonus Revelator io44 posiada w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości nagrań, a także streamingu na żywo. Jest to m.in.: przedwzmacniacz mikrofonowy XMAX-L dla profesjonalnego mikrofonu XLR plus złącza do podłączenia wszystkiego, od gitary po mikser DJ-ski. Do dyspozycji mamy także symetryczne wyjścia do podłączenia głośników oraz wyjście słuchawkowe, które współpracuje ze słuchawkami ze zintegrowanym mikrofonem, a wszystko to w kieszonkowym urządzeniu zasilanym przez USB.

Interfejs posiada to samo przetwarzanie sygnału Fat Channel, które można znaleźć w profesjonlanych stołach cyfrowych StudioLive. Dodatkowo mamy możliwość dopracowania swojego brzmienia za pomocą pogłosu, kompresji, korektora i wysokiej klasy efektów głosowych typu doubler, de-tuner, vocoder, modulator pierścieniowy, etc.

presonus-revelator-io44
Urządzenie wyposażono także w łatwy w użyciu mikser, który umożliwia miksowanie dźwięku z wielu aplikacji. Dzięki temu szybko i łatwo dodamy do swoich produkcji podkłady muzyczne, rozmowy ze Skype’a lub dźwięk z gier, a następnie wyślemy miks do wybranego oprogramowania streamingowego.

Przy zakupie Revelatora io44 otrzymacie za darmo oprogramowanie DAW – Studio One Artist z gotowym szablonem “PODCAST”, a także Studio Magic Suite, czyli pakiet efektów, instrumentów i innego oprogramowania o wartości ponad tysiąca dolarów!

Ile kosztuje w takim razie to urządzenie? Patrząc na pakiet dodatkowego oprogramowania to zdecydowanie niewiele. Sugerowana cena to 870 PLN!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj