Ukulele Keiki K2 w pastelowych wykończeniach

0

Sopranowe ukulele z budżetowej linii Keiki K2 od Ortega Guitars dostępne są w sześciu nowych wykończeniach. Ciekawa kolorystyczna oferta z pewnością spodoba się najmłodszym miłośnikom tego instrumentu, a tworzywo ABS z którego wykonane są tył i boki uchroni je przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Dla jasności… W instrumentach akustycznych takich jak gitara czy ukulele o brzmieniu w przeważającym stopniu decyduje drewno, z którego są wykonane. W tym przypadku tył i boki korpusu wykonane są z tworzywa sztucznego ABS, a jedynie płyta wierzchnia to drewno agathis, wykończone w jednym z sześciu nowych kolorów. Mostek i podstrunnica również wykonana jest z tworzywa ABS, a gryf to drewno Okume. Są z pewnością o wiele lepszą propozycją niż marketowe wynalazki jednak nie oczekujmy brzmienia najwyższych lotów, choć prezentowane poniżej próbki, brzmią zachęcająco.

Keiki K2 Series

Kosztujący jednak niespełna 300 zł instrument oferowany jest w zestawie z pokrowcem, elektronicznym tunerem, paskiem oraz zestawm 5 kostek do gry. Jeśli więc szukacie czegoś dla swoich małych pociech, lub sami planujecie pomuzykować w podróży nie martwiąc się o możliwość o uszkodzenia to warto rozważyć je jako jedna z wielu dostępnych na rynku opcji w tym przedziale cenowym.

ortega keiki-k2-cbm

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj