PreSonus Revelator io24 – intuicyjny interfejs audio

0
PreSonus Revelator io24
PreSonus Revelator io24

Revelator io24 firmy PreSonus oferuje te same parametry przetwarzania sygnału audio co znany nam już mikrofon USB Revelator, tyle że w obudowie samodzielnego, biurkowego interfejsu, szczególnie przystosowanego do streamingu na żywo i nagrywania podcastów.

Ten kompaktowy interfejs zawiera 2 przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX-L i ten sam rodzaj przetwarzania co mikrofon Revelator, a także efekty DSP zaczerpnięte z cyfrowych konsolet mikserskich PreSonus, umożliwiając łatwe miksowanie dźwięku na żywo i prowadzenie podcastów na profesjonalnym poziomie.

Szczególnie ważne jest uproszczenie oprogramowania i funkcji miksowania sygnałów, tak aby mogły sobie z tym poradzić także osoby mało doświadczone z obróbką sygnału audio, osiągając pożądane rezultaty bez skomplikowanych manewrów związanych z routingiem. PreSonus Revelator – zarówno w formie mikrofonu USB jak i interfejsu io24 – skutecznie ułatwia konfigurację streamingu obejmującego kilka źródeł dźwięku, w tym np. podkłady muzyczne czy inne dźwięki odtwarzane z komputera.

PreSonus Revelator io24

Ponadto Revelator io24 zawiera presety dla wbudowanych efektów, które przechowywane są w pamięci urządzenia. Dzięki temu ustawienia brzmienia możemy zabrać ze sobą wszędzie wraz z interfejsem, bez konieczności przenoszenia wraz z nim całego komputera, aby otrzymać mobilną stację transmisyjną czy nagraniową. Dodatkową pomocą okaże się tutaj aplikacja do zdalnej obsługi interfejsu, dostępna na tablety z systemem iOS, Windows i Android.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj