PreSonus ATOM: nowy kontroler już w sprzedaży!

0

Zapowiadany w ubiegłym roku nowy kontroler PreSonus ATOM, przeznaczony do produkcji i wykonywania muzyki na żywo jest już dostępny w sprzedaży!

Informację taką ogłosiła firma Audiostacja, która jest wyłącznym przedstawicielem marki PreSonus w Polsce.

O funkcjach i możliwościach nowego kontrolera wspominaliśmy już przy okazji jego premiery we wrześniu 2018. – TUTAJ. Dziś wiemy na jego temat znacznie więcej, łącznie z tym, że jego sugerowana cena to zaledwie 630 zł, a możliwości, plus dołączone oprogramowanie są imponujące.

PreSonus ATOM wyposażony jest w 16 pełnowymiarowych, dynamicznych, czułych na siłę docisku padów RGB, 4 pokrętła i 20 przypisywalnych przycisków. Oferuje 8 programowalnych banków padów, za pomocą których można wyzwalać sample i loopy, tworzyć zagrywki perkusyjne czy uwalniać dźwięki dowolnych instrumentów wirtualnych. To wszystko w czasie rzeczywistym.

Do komunikacji z komputerem wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalowania sterowników. Od razu zostanie wykryty przez oprogramowanie muzyczne.

ATOM jest zgodny z większością programów do produkcji muzycznej na komputery Mac i PC, ale pełnię swoich możliwości pokazuje z dołączonym oprogramowaniem Studio One 4 w polskiej wersji językowej!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here