NAMM2019: PRS Guitars prezentuje SE Santana Singlecut Trem, SE Schizoid i SE Paul’s Guitar

0

Na tegorocznych Namm Show 2019 świat ujrzy trzy nowe i bardzo wyjątkowe gitary amerykańskiego producenta, firmy PRS Guitars. Będą nimi SE Santana Singlecut Trem, SE Schizoid i SE Paul’s Guitar.

Pierwszą z gitar jest SE Santana Singlecut Trem, której historia rozpoczęła się zaledwie kilka miesięcy temu. Otóż Carlos Santana usłyszawszy przetworniki TCI “S” z modelu Paul’s Guitar zapragnął dokładnie tych samych w swoim modelu.
Ponadto, instrument będzie posiadał tylko jedno wycięcie w płycie, a nie jak dotąd, dwa.
Reszta szczegółów już niebawem.
Gitara kosztować ma podobno blisko 4 000 zł.

Drugim modelem jest świetnie zapowiadająca się gitarka PRS SE Schizoid z układem PRS Custom 24 Piezo. Jest to instrument zbudowany na bazie serii SE 24, jednak wykończenie i szczegóły instrumentu odpowiadają dokładnym preferencjom gitarzysty Crimson King, Jakko Jakszyka. Gitara kosztować ma około 3 500 zł.

Trzeci model, to osławiony na każdym froncie instrument samego założyciela PRS Guitars, Paula Reed Smitha. Gitara sygnowana jego imieniem (Paul’s Guitar) doczekała się teraz wersji SE. Kosztująca zaledwie 4 000 zł (w porównaniu do wersji Private Stock to wręcz ułamek ceny), posiada dokładnie te same wyśrubowane parametry techniczne z zakresu elektroniki co pierwowzór. Zatem w gitarze spotkamy m.in przetworniki TCI “S”. Ponadto instrument oferowany będzie w trzech odmianach kolorystycznych, Amber, Aqua i Fire Red.

Więcej szczegółów:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here