Podręczny rejestrator Zoom Q2n-4K i #AUTOCAPPELLA, czyli śpiewanie w samochodzie :)

270

Pomysły na zaistnienie w sieci są przeróżne, a ten wydaje się bardzo trafiony. Zobaczcie ciekawy projekt #AUTOCAPPELLA, czyli śpiewanie a cappella w samochodzie. Wszystko rejestrowane wyłącznie za pomocą mobilnego rejestratora audio-video Zoom Q2n-4K!

Po premierze rejestratora audio/video Q2n dla muzyków, która miała miejsce w 2017 roku, producent wprowadza zupełnie nowy model Zoom Q2n-4K wyposażony w kamerę z rozdzielczością 4K! Ten całkowicie nowy przenośny rejestrator, łączy świetną jakość dźwięku, która ma kluczowe znaczenie dla muzyków, z rejestracją obrazu w rozdzielczości 4K!

Więcej o nim pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/zoom-q2n-4k-nowy-rejestrator-audio-video-z-rodzielczosscia-4k

Zoom Q2n 4K to ciekawe i bardzo mobilne narzędzie do rejestracji, które może przydać się artystom, muzykom i performencom w przedziwnych okolicznościach.  Jak zobaczycie na poniższych filmach, jakość jaką oferuje jest naprawdę dobra!

Do tej pory niemiecka grupa Freqstv, zrealizowała trzy materiały z udziałem różnych zespołów.

UWAGA! Jeśli macie pomysły na oryginalny materiał dźwiękowy napiszcie do nas na adres: uptone@uptone.pl, a napewno pomożemy Wam go zrealizować! 🙂

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.zoom.co.jp
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/new-zoom-q2n-4k