#Playroom w Szwajcarskim Muzeum i Centrum Muzyki Elektronicznej!

0

Szwajcarskie Muzeum i Centrum Muzyki Elektronicznej (SMEM) ma największą na świecie kolekcję syntezatorow i chcą ją udostępnić publicznie! Potrzebna jest jednak Wasza pomoc!

Chcemy stworzyć The Playroom, miejsce poświęcone poznawaniu, zabawie i dzieleniu się niesamowitą historią instrumentów muzyki elektronicznej!

– komentują organizatorzy akcji

Playroom będzie niesamowitą, otwartą przestrzenią stworzoną dla ludzi, którzy skorzystają z ogromnej kolekcji instrumentów elektronicznych zebranych przez SMEM (Swiss Museum & Center for Electronic Music Instruments). W planach jest także organizacja warsztatów, wykładów i różnego rodzaju zajęć związanych z tematyką instrumentów. Nowa przestrzeń będzie też wykorzystywana do nagrań, a także różnego rodzaju eventów muzycznych.

W akcję zaangażowało się już wielu muzyków z całego świata takich jak Yello, Sophie Hunger, Hinako Omori, Timber Timbre, Legowelt, Alienata, Franz Treichler z Young Gods. Wszyscy wierzą w pomyślność tej inicjatywy jednak pomoc jest niezbędna!

Cała akcja ruszyła na popularnej platformie Kickstarter, na której możecie wesprzeć inicjatywę i dowiedzieć się wszystkich szczegółów: https://www.kickstarter.com/projects/smem/the-playroom-an-interactive-synthesizer-space

Więcej szczegółów:
https://smemmusic.ch
https://www.facebook.com/sMeMCH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here