Teenage Engineering OP-Z: nowy mini-syntezator w drodze!

0

Trochę to trwało, ale Teenage Engineering potwierdził, że jego nowy syntezator OP-Z zostanie wypuszczony w październiku!

Prace nad nim trwały już od początku 2016 roku, a producent tłumaczy i przeprasza: “Zacznijmy od przeprosin za długie opóźnienie. Opracowywanie nowych produktów czasami może być dość trudne, a podczas pracy nad rzeczami, których nigdy wcześniej nie zrobiono, jest jeszcze trudniej. W ciągu ostatniego roku przerobiliśmy i przemyśleliśmy wszystko, ale teraz, gdy trzy długie lata rozwoju dobiegły końca, czujemy się pewni, że naprawdę nam podziękujecie za tak długie oczekiwanie. Czemu? Możecie zapytać… ponieważ wynik jest po prostu niezły, całkiem niezły.”

Teenage Engineering przedstawia ten instrument jako multimedialny syntezator i 16-ścieżkowy sekwencer. Jednak jego możliwości będą znacznie szersze o czym będziemy Was informować za jakiś czas. Martwi Was brak wyświetlacza? Spokojnie! Dzięki dedykowanej aplikacji posłuży Wam za niego wasz telefon lub komputer.

A teraz najlepsze! Mimo, że o instrumencie wiadomo jeszcze bardzo mało to pierwsza pula urządzeń w przedsprzedaży zniknęła w przerażająco krótkim czasie. Producent jednak informuje, że za chwil kilka doda kolejną porcję 🙂

Jak donoszą plotki instrument ma kosztować w okolicach 599 USD/EUR

Poniżej relacja z Synthposium i mały pokaz możliwości syntezatora:

Więcej szczegółów:
Producent: https://teenage.engineering
Dystrybutor: https://www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here