Pioneer DJ prezentuje ulepszoną wersję kontrolera XDJ

0

Nowa wersja kontrolera XDJ wzbogacona zostanie o kilka opcji z miksera NXS2.

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni zobaczyliśmy już nową wersję rekordboxa, kontroler DDJ-XP1 i dwa produkty Serato, jednak Pioneer DJ nie zwalnia tempa i wypuszcza na rynek nowy produkt, pod postacią XDJ-RX2.

Zasadniczo urządzenie bazuje na kontrolerze XDJ-RX, wzbogacone jest jednak o szereg funkcji zapożyczonych z flagowego miksera NXS2. Pioneer XDJ-RX2 wyposażony jest w Sound Color FX i Beat FX, posiada EQ i fadery kanałów oferujące zakresy odpowiadające parametrom DJM-900NXS2. Pozostałe ulepszenia obejmują między innymi osiem wielobarwnych padów z dostępem do funkcji Hot Cues, Beat Loop, Slip Loop i Beat Jump.

Nowa wersja umożliwia odtwarzanie przygotowanych utworów bez konieczności eksportowania ich do urządzenia USB. Pojawia się również funkcja “Link Export”, która pozwala na podłączenie laptopa bezpośrednio do XDJ-RX2 i zaimportowanie utworów do rekordbox.

Pioneer XDJ-RX2 sprzedawany jest wraz z kluczem licencyjnym dla rekordbox DJ, o wartości 139 €. Kontroler w sprzedaży pojawi się jeszcze we wrześniu 2017 w cenie 1699 €.

Więcej informacji szukajcie na stronie producenta www.pioneerdj.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here