Pioneer DJ HDJ-X5BT: nowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth!

0

Pioneer DJ zaprezentował znany model słuchawek dj-skich HDJ-X5, w wersji bezprzewodowej! Poznajcie Pioneer DJ HDJ-X5BT z technologią Bluetooth!

Jak sama nazwa wskazuje, producent, postanowił uwolnić swój popularny model zamkniętych słuchawek dynamicznych od kabla i wyposażył go w technologię Bluetooth, dzięki czemu możemy je sparować praktycznie z każdym źródłem dźwięku.

Ceny nowego modelu ma oscylować w granicach 550 PLN.

Nowy model Pioneer DJ HDJ-X5BT podobnie jak jego wersja z kablem HDJ-X5, to model niezwykle uniwersalny, który jak zapewnia producent gwarantuje wysokiej jakości sygnał audio, pozwalający na czysty i komfortowy odsłuch nawet przy dużym natężeniu dźwięku.

Jak wiadomo, firma Pioneer DJ dużą wagą przykłada do jakości wykonania swoich produktów, a to za sprawą ich przeznaczenia w dużej mierze środowisku dj-skiemu, która musi sobie radzić w różnych warunkach 😉 Zastosowano w nim wytrzymały mechanizm obrotowy i obudowę. Są one na tyle solidne, że pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. 😀

Więcej szczegółów:
Producent: www.pioneerdj.com
Dystrybutor: www.dsv.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj