Nowy Apollo Twin X USB w rodzinie interfejsów Universal Audio!

246
apollo_twin_x_usb

Apollo Twin X to jeden z najpopularniejszych biurkowych interfejsów audio z rodziny Apollo od Universal Audio. Dostępny do tej pory wyłącznie na złączu Thunderbolt właśnie zyskał funkcjonalność USB, co jest świetną wiadomością dla użytkowników systemu Windows!

Mając do dyspozycji biurkowy interfejs audio Apollo Twin X z dwoma preampami mikrofonowo-liniowymi Unison™ i przetwarzaniem DUO Core w czasie rzeczywistym, nawet w niewielkim studiu uzyskasz prawdziwie studyjne brzmienie.
Teraz uzyskają go także ci, którzy pracują na systemie Windows. Universal Audio wprowadza bowiem interfejs Apollo Twin X Duo USB!

apollo_twin_x_usb

Nowy Apollo Twin X Duo USB ma wszystkie zalety uznanego interfejsu Apollo Twin X, w tym elitarną konwersję A/D i D/A, przetwarzanie wtyczek UAD w czasie rzeczywistym i przedwzmacniacze mikrofonowe z obsługą Unison™, a także pakiet oprogramowania z 25 nagradzanymi wtyczkami UAD, w tym kolekcjami Teletronix,® Pultec,® UA i nie tylko.

apollo_twin_x_usb_UAD-plugins

Interfejs umożliwia nagrywanie z niemal zerową latencją i uzyskanie wysokiej jakości przestrzennego dźwięku dzięki nowej generacji konwersji audio 24 bity/192 kHz. Apollo Twin X Duo USB jest już dostępny w sprzedaży a sugerowana cena to 5.299 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl