Zestawy głośnikowe Electro-Voice ZLX i bębny kablowe Sokool taniej do końca września!

0
Promocje-Audio-Plus

Na początku lata firma Audio Plus ogłosiła kilka akcji promocyjnych, w tym specjalne ceny na popularne zestawy głośnikowe Electro-Voice ZLX i rabaty na wybrane bębny kablowe Sokool. Teraz informuje o przedłużeniu właśnie tych dwóch promocji do końca września!

Przenośne zestawy głośnikowe Electro-Voice ZLX to jedne z najczęściej wybieranych profesjonalnych kolumn głośnikowych świata. Dzięki funkcjonalności Bluetooth są jeszcze bardziej użyteczne i szeroko używane na scenach muzycznych, imprezach, klubach czy salach prób. Oba modele (ZLX-12BT i ZLX-15BT) można kupić w specjalnej cenie promocyjnej do końca września 2023.

Zapraszamy do partnerskich sklepów muzycznych sieci Audio Plus: https://audioplus.pl/sprzedaz.

electro-voice zlx-bt


Bębny kablowe SOKOOL to najwyższej jakości produkty, ręcznie wykonywane przez polskiego producenta, który w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Mają reputację w branży pro audio dzięki precyzyjnemu wykonaniu, najwyższej jakości materiałom i niezawodnej pracy przez długie lata. Szczególnie cenią je firmy produkcyjne działające w filmie, telewizji i firmach rentalowych audio, gdzie są wystawione na ciężkie warunki pracy w trasie. Docenia je nawet wojsko, co potwierdza certyfikat NATO na modele wersji militarnej. Sezonowa promocja -15% na wybrane bębny kablowe marki SOKOOL obowiązuje do 30.09.2023. Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się ze specjalistą sprzedaży Audio Plus: Roman Gąsiorowski | m: +48 600 325 206 | [email protected]

bębny kablowe sokool

Więcej szczegółów
https://electrovoice.com
https://audioplus.pl/sokool

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj