Nowy 13-calowy MacBook Pro rewolucją na rynku muzycznym?

0

Firma Apple zaprezentowała nową wersję 13-calowego MacBooka Pro. Najnowszy model może okazać się ciekawą propozycją dla osób zajmujących się zawodowo tworzeniem muzyki.

Podobnie jak 16-calowy MacBook Pro i nowy MacBook Air, ten najnowszy model wyposażono m.in. w Magic Keyboard, oferującą 1mm skok klawisza a także fizyczny klawisz Escape.
W porównaniu z poprzednim 13-calowym MacBookiem Pro, nowy cechuje się podwojoną pojemnością dysku – zaczynając od 256 GB aż do 1 TB w zależności od konfiguracji.

Opcji modyfikacji, jak to w Apple, jest oczywiście cała masa. I tak, istnieje również możliwość rozbudowania RAMu do 32GB (wszystkie modele są standardowo wyposażone w co najmniej 8 GB) czy wyboru procesora do czterordzeniowego Intel Core i5 2,0 GHz 10. generacji z opcją Turbo Boost do 4,1 GHz.
Tu warto zaznaczyć, że producent zapewnia, iż w porównaniu do 13-calowego MacBooka Pro wyposażonego w dwurdzeniowy procesor wydajność wzrasta niemal trzykrotnie. Apple obiecuje także aż 80% zwiększenie wydajności grafiki.

Finalnie pozostało jeszcze wspomnieć, że komputer wyposażono w niezwykle realistyczny wyświetlacz Retina z technologią True Tone.

Biorąc pod uwagę cenę rozpoczynającą się od kwoty 6 499,00 zł, nowy 13-calowy MacBook Pro zapowiada się być całkiem ciekawym rozwiązaniem dla producentów muzyki. Jest znacznie tańszy niż model 16-calowy i równocześnie dużo mocniejszy od MacBooka Air, którego cena jest niższa o zaledwie 1000 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.apple.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj