Nowe pasywne monitory Kali Audio SM-5-C

0
Kali_Audio_SM5C

Podczas targów NAMM 2023 firma Kali Audio wprowadziła na rynek nie tylko nowy aktywny subwoofer WS-6.2 ale także pasywne monitory studyjne SM-5-C. Przyjrzyjmy się im bliżej…

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym aktywnym subwooferze Kali Audio WS-6.2. Przypomnijmy, że został on wyposażony we wzmacniacz klasy D, zapewniający maksymalną głośność do 120 dB SPL. Jest przy tym niezwykle kompaktowy, wykorzystując głośnik o średnicy 6,5 cala, a dzięki zastosowaniu systemu bass reflex pokrywa zakres częstotliwości od 27 do 200 Hz. Wyposażenie w złącza XLR i RCA pozwala łatwo zintegrować subwoofer z systemami studyjnymi, jak i domowym nagłośnieniem rozrywkowym. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ.

KALI Audio WS-6.2

Kolejnym bardzo ciekawym produktem jest pasywna kolumna monitorowa Kali Audio SM-5-C. Jest to system trójdrożny, obejmujący 5-calowy woofer niskotonowy, 4-calowy głośnik średniotonowy oraz 1-calowy, koaksjalny tweeter z metalową kopułką. Podobnie jak w popularnej serii Kali IN, monitory SM-5-C mają zapewniać doskonałe zestrojenie głośnika wysoko i średniotonowego dla uzyskania adekwatnego obrazu stereo i precyzyjnych detali dźwięku. Jako wzmacniacz do SM-5-C Kali Audio rekomenduje końcówkę mocy LEA zapewniającą co najmniej 1000 W na kanał.

Kali_Audio_SM_5_C

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj