Sontronics SATURN 2: dziewięć różnych charakterystyk kierunkowości w jednym mikrofonie!

223
Sontronics SATURN 2

Przeszło dekadę od debiutu pierwszej generacji modelu SATURN, firma Sontronics przedstawia jego nowe wcielenie. Nowy SATURN 2 został całkowicie przeprojektowany od wewnątrz i teraz może pochwalić się dziewięcioma charakterystykami kierunkowymi!

Zaprojektowany, opracowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii, Sontronics SATURN 2 został całkowicie przeprojektowany od wewnątrz i teraz może pochwalić się dziewięcioma charakterystykami kierunkowymi, elektroniką brytyjskiej produkcji, komponentami najwyższej jakości i precyzyjnie zaprojektowanymi częściami, a wszystko to łączy się, aby zapewnić niesamowicie dokładne nagrania i super nieskazitelne brzmienie.

Sontronics_Saturn2

Za pomocą nowego, cyfrowego kontrolera można wybrać jedną z pięciu charakterystyk przedstawionych na froncie mikrofonu – omni, subkardioidalny, kardioidalny, hiperkardioidalny i ósemkową – plus cztery pozycje pomiędzy. Mikrofon posiada również dwustopniowy filtr i przełączniki padów.

Dzięki wysokiej czułości, bardzo niskiemu szumowi własnemu i charakterystycznemu dla Sontronics gładkiemu spadkowi w zakresie wysokich tonów, nowy mikrofon jest niezwykle uniwersalną konstrukcją do wielu zastosowań. Niezależnie od tego, czy nagrywasz wokal, fortepian, kwartet smyczkowy czy solowe instrumenty dęte.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.sontronics.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl