NAMM 2023: Nowy subwoofer WS-6.2 od Kali Audio!

1
KALI Audio WS-6.2

KALI Audio ponownie zaskakuje! Podczas targów NAMM Show 2023, firma zaprezentowała kompaktowy, studyjny subwoofer WS-6.2 oparty na 6,5-calowym głośniku. Mimo niewielkiej postury, potrafi on wytworzyć maksymalny SPL na poziomie 120 dB, a skuteczne niskie pasmo dochodzi do 27 Hz.

KALI Audio WS-6.2 to studyjny subwoofer z dwoma 6,5-calowymi przetwornikami niskotonowymi o dużej amplitudzie drgań. WS-6.2 zajmuje mniej niż połowę miejsca w stosunku do porównywalnych subwooferów dzięki czemu jest idealny do użytku pod biurkiem lub w innych miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Pomimo swojej niewielkich gabarytów, jego maksymalne SPL to 120 dB, a jego pasmo przenoszenia sięga od 27 do 200 Hz.

Producent zapewnia, że jego przeciwstawne ułożenie głośników powoduje wzajemne znoszenie się ruchu, dając głęboki, czysty i mocny bas. Oznacza to również, że subwoofer nie będzie przesuwał się po podłodze i powodował grzechotania lub brzęczenia przedmiotów, których może dotykać. 

KALI Audio WS-6.2

Wbudowane wyjście 80 Hz high-passed sprawia, że jest on idealny do parowania z większością popularnych monitorów studyjnych, w tym monitorów Kali z serii LP i IN. Gniazdo footswitch’a pozwala użytkownikom na ominięcie zarówno subwoofera jak i zwrotnicy, dzięki czemu mogą oni słuchać swojego miksu na głośnikach pełnozakresowych. 

Podobnie jak wszystkie monitory Kali Audio, WS-6.2 wykorzystuje unikalną tubę portową, która praktycznie eliminuje zniekształcenia akustyczne wywołane ciśnieniem powietrza, pozwalając na uzyskanie czystego, potężnego basu.

Specyfikacja techniczna:

Aktywny:

Tak

Klasa wzmacniacza:

D

Moc LF:

400W

Moc HF:

1000W

Głośniki

2 x 6.5High Excursion

Odpowiedź częstotliwościowa: (-10 dB)

27 Hz – 200 Hz

Zakres częstotliwości: (±3 dB)

31.5 Hz – 180 kHz

Zalecana odległość odsłuchu:

do 4 metrów

Maks. SPL:

120 dB

System THD:

<2% (90dB SPL @1m)

Niezbalansowane wejścia:

Stereo RCA (-10dBV)

Wejścia zbalansowane:

Stereo XLR/TRS Combijack (+4dBu)

Wyjścia zbalansowane:

XLR

Inne wejścia/wyjścia:

¼ wejście na footswitch

Wysokość / szerokość / długość

40 cm / 36,8 cm / 27,9 cm

Waga:

14 kg

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE: 

Kali Audio WS-12: Poznajemy możliwości nowego subwoofera

1 KOMENTARZ

  1. […] Kilka dni temu pisaliśmy o nowym aktywnym subwooferze Kali Audio WS-6.2. Przypomnijmy, że został on wyposażony we wzmacniacz klasy D, zapewniający maksymalną głośność do 120 dB SPL. Jest przy tym niezwykle kompaktowy, wykorzystując głośnik o średnicy 6,5 cala, a dzięki zastosowaniu systemu bass reflex pokrywa zakres częstotliwości od 27 do 200 Hz. Wyposażenie w złącza XLR i RCA pozwala łatwo zintegrować subwoofer z systemami studyjnymi, jak i domowym nagłośnieniem rozrywkowym. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj