Nowe możliwości aplikacji iOS – Korg ELECTRIBE Wave!

0

Jak tworzyć muzykę za pomocą aplikacji Korg ELECTRIBE Wave, dostępnej na iPady? Zobaczcie najnowszy poradnik!

Wraz z nową aktualizacją, producent wprowadził kolejne usprawnienia i funkcje, które sprawią, że praca na nim będzie bardziej efektywna.

Aplikacja Korg ELECTRIBE Wave dostępna jest w App Store w cenie 139,99 zł.

ELECTRIBE Wave to rozbudowany wirtualny groovebox. Aplikacja wykorzystuje dwa „silniki” odpowiedzialne za generowanie dźwięku – 32-głosowy Wavetable oraz 8-głosowy PCM. Do dyspozycji mamy po osiem partii syntezatorowych i perkusyjnych, które możemy wykorzystać w patternach tworzonych przy pomocy pokładowego sekwencera. Dzięki zaimplementowaniu technologii Wavetable (do wyboru mamy różne złożone przebiegi), zwiększyły się możliwości programu w zakresie tworzenia barw, które można wykorzystać w projektach związanych nie tylko z elektroniczną muzyką taneczną. W kreowaniu dźwięków przydatne są także kolejne elementy toru sygnałowego takie jak filtr czy dwa bloki modulacji. Zarówno w przypadku partii syntezatorowych jak i perkusyjnych mamy możliwość regulacji rożnych parametrów, a także sięgnięcia po różne efekty – insertowe i Master. Dzięki ekranowemu kontrolerowi KAOSS PAD mamy możliwość jednoczesnej modyfikacji różnych parametrów.

Sekwencer, w który wyposażono ELECTRIBE Wave pozwala tworzyć sekwencje z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu, a dodatkowo możemy skorzystać z klawiatury lub padów (pozwalających wyzwalać akordy). Parametry sekwencera to 16 kroków × 8, 16 partii (8 syntezatorowych + 8 perkusyjnych) oraz 160 typów patternów (16 × 10 banków). Do dyspozycji mamy ponadto funkcje MOTION SEQUENCE i GROOVE, tryb SONG oraz mikser. Mamy też możliwość eksportu swoich projektów w formacie WAV. Aplikacja udostępnia też arpeggiator.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.korg.com
Dystrybutor: http://www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here