Nowe monitory studyjne EVE Audio SC4070

0

EVE Audio ogłosiło właśnie premierę monitorów studyjnych SC4070. Nowa, 4-drożna konstrukcja dedykowana jest jako odsłuch średniego pola, a także jako główny. Dodatkowo można je ustawić zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

EVE Audio SC4070 to konstrukcja 4-drożna na którą składają się dwa 6.5-calowe przetworniki niskotonowe, 4-calowy głośnik średniotonowy oraz wstęgowy przetwornik wysokotonowy RS3.1 Air Motion Transformer, a każdy z przetworników napędza oddzielny wzmacniacz klasy D o mocy 250 W. Pasmo przenoszenia wynosi od 32 Hz do 25 kHz (-3 dB). Maks. poziom SPL to 126 dB, a zwrotnice dzielą pasmo w punktach 280 Hz i 3 kHz. Na pokładzie znajduje się także procesor DSP, który pozwoli na jak najlepszą integrację z dowolnym środowiskiem odsłuchowym.

Jest to enkoder z funkcją przycisku, dzięki czemu, poza regulacją głośności, pozwala zmieniać ustawienia różnych filtrów i innych parametrów. Odsłuchy wykorzystują 24-bitowy przetwornik A/D (192 kHz). Na panelu tylnym znajdziemy analogowe wejścia XLR i cinch.

Więcej szczegółów
Producent: https://eve-audio.de
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here