Nowe interfejsy Zoom UAC-232 i UAC-432 z 32-bitowym zapisem zmiennoprzecinkowym!

753
Zoom-UAC-232-i-UAC-432_uptone

ZOOM zapowiada nowe interfejsy audio UAC-232 i UAC-432 z 32-bitowym zapisem zmiennoprzecinkowym, które dostępne będą zimą 2022 roku. Czym jest zaimplementowana w nich nowa technologia?

Zoom jako pierwsza firma w branży proaudio zaprojektowała dwa samodzielne interfejsy audio z 32-bitową rejestracją zmiennoprzecinkową, dając muzykom możliwość nagrywania nieskazitelnie czystego dźwięku na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Technologia w nowych interfejsach audio UAC-232 (2-kanałowe) i UAC-432 (4-kanałowe) pozwala rejestrować najwyższą możliwą jakość dźwięku z ultra szerokim zakresem dynamiki i niewiarygodnie niskim poziomem szumów. 32-bitowy zapis zmiennoprzecinkowy oraz częstotliwość próbkowania do 192 kHz umożliwia przetwarzanie dźwięku z większą głębią bitową i z pełnym pasmem częstotliwości. A wszystko bez potrzeby regulacji czułości.

Zoom-UAC-232-i-UAC-432_uptone

Nowe interfejsy mają mieć solidną obudowę, gniazda combo XLR/TRS, wyjścia główne i słuchawkowe, Direct Monitoring oraz Midi In/Out.

Przypomnijmy jednocześnie, że to nie pierwsze urządzenia w ofercie firmy, które wyposażono w tę technologię. Znajdziemy je w najnowszych i jednocześnie najmniejszych rejestratorach dźwięku Zoom F2 i F2-BT, które dla Was przetestowaliśmy, a także w nowym terenowym modelu rejestratora ZOOM F3. Zapraszamy do artykułu i materiału wideo poniżej:

[TEST] Zoom F2 & F2-BT: Najmniejszy, profesjonalny rejestrator dźwięku!

Kolejną porcję informacji na temat nowej technologii znajdziecie także w poniższym artykule:

“32-bit float” – o co w tym chodzi?

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu