Universal Audio prezentuje oprogramowanie UAD v.9.3

0

Universal Audio udostępniło użytkownikom najnowszą wersję UAD Software. Wersja 9.3 wprowadza do oprogramowania aż sześć nowych wtyczek, które zaprowadzą was w sentymentalną podróż do lat 80′.

Absolutnym hitem tej aktualizacji z całą pewnością będzie KORG® SDD-3000 Digital Delay – ulubiony delay The Edge z zespołu U2. Nie ma co się oszukiwać – to charakterystyczne brzmienie jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych dźwięków gitarowych w całej historii rocka.

Kolejną legendą, która pojawiła się w v9.3 jest Dytronics® Cyclosonic Panner – rewolucyjny efekt, znany od 1984 roku. To małe cacko potrafi w najbardziej kreatywny sposób przetworzyć brzmienie nagrania, nadając mu głębię i przestrzeń, jakiej ciężko szukać nawet w najnowocześniejszych wtyczkach.

Pozostałymi nowościami w aktualizacji są ENGL® Savage 120 Guitar Amplifier, AMS® RMX16 Expanded, Sonnox® Oxford Dynamic EQ oraz Unison™ for ENGL Amplifiers, jednak pozwolimy sobie nie opisywać ich wszystkich z osobna.

Najnowsze uaktualnienie UAD v9.3 znajdziecie na stronie www.uaudio.com/uad

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.uaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj