NAMM2018: Pioneer DJ zapowiada kontroler DDJ-1000

0

Dużo już pisaliśmy o Namm Show 2018, jednak niewiele w tym było o sprzęcie skierowanym do DJów. Tym razem pokażemy wam DDJ-1000, czyli najnowszy, kompaktowy kontroler DJ-ski firmy Pioneer DJ.

Wiadomym jest, że kontrolery Pioneer DJ należą do jednych z najbardziej popularnych na rynku DJskim. Czy taki sam los spotka najnowszy produkt firmy, pokaże czas. DDJ-1000 jest stosunkowo niedużych rozmiarów czterokanałowym mikserem z wyglądu przypominającym flagowy CDJ-2000NXS2. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom dobrze sprawdzi się nie tylko podczas imprez klubowych, ale też i plenerowych.

Kontroler wyposażono między innymi w dwie tarcze jog z wbudowanym wyświetlaczem On Jog, na którym pokazywane są bieżące informacje o utworze, 16 wielokolorowych padów, 14 efektów Beat FX z nowymi dodatkami, ulepszony Fader MAGVEL oraz wiele wejść/wyjść umożliwiających podłączenie szerokiego zestawu urządzeń zewnętrznych.

DDJ-1000 zaprojektowano z myślą o nowych funkcjach, jakie udostępnia zaktualizowana wersja rekordbox (v5.1):

  • Powiązane Utwory (Related Tracks) – daje więcej opcji wyszukiwania utworów dopasowanych do aktualnie odtwarzanych.
  • Pakiet rekordbox dj Plus z funkcją Automix – wykorzystuje zaktualizowane narzędzia do analizy utworów, tak aby automatycznie i płynnie miksować muzykę.

Pioneer DDJ-1000 do sprzedaży trafi już niebawem, a kosztował będzie ok 1,199 €, czyli ok 5000 zł. Do kontrolera dołączony jest klucz licencyjny rekordbox dj o wartości 139 €. Aktualizacja rekordbox 5.1 dostępna będzie od 18 January.

Więcej info:
Producent – www.pioneerdj.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here