NAMM2018: Masz ochotę na coś wyjątkowego? Poznaj gitarę PRS DW CE 24 “Floyd”!

0

Jeśli przyjdzie Wam ochota na coś innego i macie już dość bezcelowych poszukiwań wyjątkowego instrumentu, zainteresujcie się propozycją PRS Guitars i modelem DW CE 24 Floyd. Wyjątkowość instrumenty potwierdził sam Dustie Waring, sygnujący swoim nazwiskiem tę właśnie gitarę.

Nie ukrywam, że coraz częściej czuję się mocno zaskoczony nowymi propozycjami PRS Guitars. Przyzwyczaiłem się już do klasycznych, choć nadal bardzo cenionych konstrukcji. Rzadko jednak widujemy “coś z pazurem”. A tak właśnie jest tym razem.

PRS DW CE 24 Floyd to instrument, którego sygnatura bardzo jasno daje do zrozumienia z czym mamy do czynienia. Dustie Waring z zespołu Between the Buried and Me otrzymał szansę “stworzenia” swojej PRS’ki. Co zatem w nią wpakował? Spieszę z krótkim opisem!

Dustie nigdy nie ukrywał, że potrzebuje jasnego i jednocześnie mocnego brzmienia. Stąd połączenie klonowego gryfu i podstrunnicy z mahoniowym topem. Jednak żeby tego było mało, Dustie zastosował swoje ulubione humbuckery Mojotone ‘DW Tomahawk’.
Do tego dochodzi mostek Floyd Rose Tremolo i klucze PRS Phase III Locking Tuners. Instrument oferowany jest w dwóch wykończeniach: Gray Black oraz Waring Burst.

PRS nie postawiło ograniczeń co do ilości produkowanych modeli DW CE 24 Floyd. Jednak gitara produkowana będzie jedynie w okresie od 16 stycznia do 31 marca 2018.

Więcej info:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here