NAMM 2020: ZOOM Q6-VR, czyli przenośny rejestrator audio i video 360°!

0

ZOOM zaskakuje, a nas zaskoczył bardzo i to bardzo pozytywnie! Poznajcie najnowsze dziecko firmy w postaci przenośnego rejestratora audio-video ZOOM Q6-VR, który nie tylko zarejestruje dźwięk dookoła Was ale także obraz w 360°!

Myśleliśmy, że to nie możliwe, że to nie może być już tak proste, a jednak! ZOOM robi kolejny krok w naszą stronę, czyli pół-profesjonalnych użytkowników, dając proste narzędzie do tworzenia treści 360° audio i video w jednym urządzeniu oferującym profesjonalną jakość.

Zapraszamy do pierwszej krótkiej relacji z NAMM Show, gdzie przedstawiciel firmy opowiada o nowym rejestratorze ZOOM Q6-VR:

ZOOM Q6-VR łączy możliwości znanego już nam rejestratora audio 360° Zoom H3-VR (jego test publikowaliśmy TUTAJ) z kamerą 360 stopni. Q6-VR będzie zatem idealnym narzędziem do tworzenia treści 360-stopni bez potrzeby instalowania dodatkowego drogiego oprogramowania i sprzętu. Q6-VR zapisuje wszystko wewnątrz skąd możemy publikować bezpośrednio np. na Youtube 360 lub Facebook 360. Wystarczy podłączyć Q6-VR do tabletu lub telefonu komórkowego przez USB i używając dedykowanej aplikacji ZOOM. Umożliwia także podgląd zawartości i tworzenie livestreamów 360. Korzystając z opcjonalnego adaptera Bluetooth BTA-1, możemy także sterować nim zdalnie.

Mamy nadzieję, że nowy rejestrator trafi w nasze ręce na testy bo jeśli będzie tak dobry i prosty w obsłudze, a do tego stosunkowo tani jak Zoom H3-VR to naszym zdaniem sukces gwarantowany!

Niebawem napiszemy więcej szczegółów na jego temat…

Producent: https://www.zoom-na.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here