NAMM 2020: Co kryje się pod nazwą LUNA od Universal Audio?

0

Producent drażni wszystkich zainteresowanych bijącym licznikiem na głównej stronie, który przybliżał nas do tego momentu, w którym wiemy, że LUNA to…

Żartów nam się zachciało, a sprawa jest poważna. Niestety jeszcze nie wiemy!

AKTUALIZACJA!!! JUŻ WIEMY! Universal Audio LUNO to oprogramowanie DAW dedykowane interfejsom audio Apollo. O szczegółach piszemy TUTAJ:

NAMM 2020: Universal Audio LUNA, czyli potężny i rozbudowany DAW, dedykowany interfejsom Apollo!

Wstępne ale bardzo ogólne informacje obiecują coś, co „ukształtuje przyszłość nagrań”. Opisane jako „nowy świat narzędzi do nagrywania, miksowania i produkcji dźwięku” , ten „przełomowy” nowy produkt jest, zgodnie z marką, „oparty na latach intensywnych badań i rozwoju oraz trwałym zaangażowaniu UA w badania analogowe”.

Jeśli chodzi o przypuszczenia czym może być LUNA, to możliwości jest naprawdę wiele i zapewne tak jak my również wy obstawiacie różne warianty. Czy będzie to nowy fizyczny sprzęt do nagrań, nowe wtyczki, czy jakaś większa platforma oprogramowania, a może nowy interfejs z DSP? Musimy wytrzymać jeszcze do jutra.

Ogłoszenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem strony Universal Audio w czwartek 15 stycznia o godz. 12.30 czasu PST (20.30 czasu GMT). Oczywiście postaramy się napisać o nim jak najszybciej.

Wszystkie szczegóły w linku: https://www.uaudio.com/namm
Dystrybucja: https://audiostacja.pl

A dla uspokojenia producent przygotował relaksujący film zapowiadający nowy produkt. Miłego oglądania i słuchania 🙂

P.S. Podobno jak się obejrzy bez przewijania to na końcu jest wyjaśnienie czym jest LUNA 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here