NAMM 2020: Nowy wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT!

0

W 2017 roku Boss Acoustic Singer Pro został wybrany jednym z najlepiej brzmiących, kompletnie wyposażonych wzmacniaczy akustycznych na rynku. Teraz firma ogłasza “odchudzoną” wersję modelu Acoustic Singer Live oznaczoną dodatkowo symbolem LT.

Przypomnijmy na początku, że w serii wzmacniaczy akustycznych BOSS Acoustic Singer znajdowały się do tej pory dwa modele: Acoustic Singer Pro i Acoustic Singer Live, a jedyną ich różnicą była moc, która w modelu Pro wynosi 120W a w Live 60W.

Teraz ten ostatni i bardzo popularny model producent postanowił odchudzić do wersji LT, jednak zmianie nie ulega waga, bo ta spada zaledwie o 0,3 kg. Producent zrezygnował z pewnych funkcji co z pewnością obniży jego cenę i pozwoli dotrzeć z ich brzmieniem do mniej zamożnych gitarzystów jednak nadal oferując bardzo wiele.

Na pokładzie nadal mamy najważniejsze i najpotrzebniejsze elementy jak: 3-pasmowy korektor, kontrola anty sprzężeń, efekt Deley i Reverb. Jak zapewnia producent, nie zmieniła się jakość dźwięku, która wciąż jest niesamowita dzięki specjalnej konstrukcji bi-amp zapewniającej dokładne i zrównoważone odtwarzanie dźwięku w całym spektrum częstotliwości w połączeniu ze specjalnie skonstruowaną obudową.

Wszystkie szczegóły i możliwość porównania specyfikacji wszystkich trzech modeli znajdziecie oczywiście na polskojęzycznej stronie producenta: https://www.boss.info/pl/acoustic

Dystrybutor: Roland Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here