Najnowsza klawiatura sterująca Nektar SE61 USB

0

Nektar prezentuje nową klawiaturę sterującą MIDI, oferującą 61 klawiszy i najpotrzebniejsze, podstawowe funkcje kontroli.

Nektar SE61 USB to propozycja dla tych, którzy nie chcą płacić za dodatkowe elementy, takie jak fadery i pokrętła, pady perkusyjne czy inne nowoczesne wodotryski, a potrzebują po prostu solidnej, eleganckiej klawiatury do obsługiwania wirtualnych instrumentów.

Jest to tym samym rozszerzenie serii SE, w której dotychczas dostępne były modele SE49 i SE25 o liczbie klawiszy odpowiadającej symbolowi modelu. W wypadku SE61 mamy więc aż 61 klawiszy o stopniowanej czułości na dotyk.

Oprócz tego na pokładzie znajdziemy też dwa kółka do pitch bendu i modulacji, pojedynczy 30-milimetrowy suwak i cztery przyciski, które mogą być przypisane do przycisków transportu w DAW, ale mogą też sterować oktawami, transpozycją i kilkoma innymi funkcjami.

Dobrą informacją jest przewidziana integracja klawiatury z 12 najpopularniejszymi programami DAW, a jeszcze lepszą – dołączona darmowa kopia aplikacji Bitwig Studio 8-Track dla tych, którzy jeszcze swojego DAW-a nie mają lub chcą poszerzyć dotychczasowe horyzonty i możliwości o nową platformę.

Więcej szczegółów
Producent: https://nektartech.com
Dystrybutor: http://audiofactory.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj