Najlepszy MIKROFON do TELEFONU od Sennheisera?

0
Mikrofony-do-telefonu-Sennheiser

W ostatnich latach mamy prawdziwy wysyp mobilnych rozwiązań mikrofonowych dla vlogerów, podcasterów i twórców wszelakich treści audio-video. Tę lukę postanowiła wypełnić także firma Sennheiser kojarzona głównie z rozwiązaniami profesjonalnymi dla branży nagłośnieniowej i studyjnej.

Smartfony, tablety, aparaty fotograficzne typu lustrzanka czy bezlusterkowiec. To główne narzędzie pracy dzisiejszych twórców treści i to nie tylko w terenie. O ile z obrazem jest w naszych mobilnych urządzeniach bardzo dobrze, tak jakość dźwięku pozostawia wciąż wiele do życzenia. Czy tak wiele potrzeba aby to zmienić? Nie! Rynek jest już tak nasycony mobilnymi zestawami mikrofonowymi, że większym problemem może być podjęcie decyzji o konkretnym wyborze.

Sennheiser-Mobile-Kit

W tej szerokiej ofercie, swoje rozwiązania proponuje także marka Sennheiser, o czym mieliśmy okazję przekonać się w jednym z naszych testów, w którym prezentowaliśmy model MKE 200.

Dziś więcej szczegółów na temat całej oferty mobilnych zestawów mikrofonowych zdradzą nam Grzegorz Fotek oraz Edward Popławski z firmy Aplauz Audio. Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Więcej newsów SENNHEISER: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj