APS Klasik 2020 w walce o SOS Awards 2022

0
APS-Klasik-2020---SOS-Awards-2022

Monitory studyjne APS Klasik 2020 walczą o zwycięstwo w dorocznym plebiscycie brytyjskiego magazynu Sound On Sound – koniec głosowania w przyszłym tygodniu!

Najpopularniejszy ostatnio model Klasik 2020 firmy APS – Audio Pro Solutions, polskiego producenta profesjonalnych monitorów studyjnych o światowej renomie, został nominowany do corocznej nagrody SOS Awards magazynu Sound On Sound i aktywnie walczy o zwycięstwo w tym prestiżowym, międzynarodowym plebiscycie czytelników.

APS Klasik 2020 został nominowany do SOS Awards 2022 w kategorii Monitory studyjne, gdzie konkuruje z produktami największych marek pro audio. Z takimi cechami, jak końcówka mocy klasy A/B, w pełni analogowa konstrukcja, doskonała zgodność fazowa i pozycjonowanie sceny dźwiękowej dzięki stosowanej przez APS technologii STAGE, specjalnie zaprojektowany głośnik niskotonowy, europejska produkcja i precyzyjne parowanie, Klasik 2020 nie ustępuje pola rywalom, a jego przystępna cena sprawia, że może być przy tym faworytem publiczności.

SOS-Awards

Aby wesprzeć firmę w tym ważnym, międzynarodowym konkursie, należy otworzyć formularz: https://www.soundonsound.com/sos-awards/sos-awards-2022-vote-now i na jego trzeciej stronie, w kategorii “Studio Monitor” zaznaczyć APS Klasik 2020 (oddając przy tym także głosy w pozostałych kategoriach sprzętowych, lub zaznaczając w nich “NONE”).

UWAGA: Głosowanie SOS Awards kończy się 30 listopada!

Monitory APS Klasik 2020 otrzymały jak dotąd bardzo pochlebną recenzję od magazynu Sound On Sound, a testujący je Phil Ward napisał między innymi, cytujemy:

„Klasik 2020 wywołał u mnie efekt „wow!” i przez pierwszą godzinę po prostu siedziałem, słuchając utworu po utworze i myśląc: „Jak to możliwe?”. Potem, gdy przypomniałem sobie cenę Klasika 2020, miałem kolejne „wow!”. Klasik 2020 to wyjątkowa okazja.”

aps-klasik-2020

„Bardzo rzadko pojawia się monitor, który w cudowny sposób spełnia wszystkie kryteria i zapewnia poziom subiektywnego doświadczenia znacznie wykraczający poza jego klasę cenową i sumę jego części. Klasik 2020 jest jednym z takich monitorów, a biorąc pod uwagę jego konkurencyjną cenę, jest to nie lada odkrycie.”

„Nieczęsto jest mi naprawdę smutno żegnać się z obiektem testu, a tak właśnie było z Klasikiem 2020. Jako przystępne cenowo narzędzie stuyjne do odsłuchu w bliskim polu ma obecnie niewielu rywali”.

APS-Klasik-2020

Klasik 2020 znalazł się również w podsumowaniu Sound On Sound „Gear of the Year 2020” jako jeden z najlepszych nowych produktów, które pojawiły się w tamtym roku na rynku pro audio. Cytując raz jeszcze redaktora SOS Phila Warda:

„APS Klasik 2020 to ten rzadki przypadek: naprawdę wyjątkowy monitor, który nie kosztuje fortuny. Jego wysokiej jakości komponenty i przemyślany projekt oferują coś więcej niż suma jego części.”

Więcej szczegółów: https://www.aps-company.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj