Miksery RCF E Series już w sprzedaży!

0

Od premiery minęło już całkiem sporo czasu. Wyczekując wieści, mamy dla Was mega informację! Jak niedawno poinformował dystrybutor RCF na Polskę, nowe miksery E Series właśnie trafiły do sprzedaży!

W skład całej serii wchodzą trzy modele: E24, E16 oraz E12. Wszystkie modele są od najmniejszego szczegółu zaprojektowane przez RCF Itaty.
Modele wyróżniają się bezkompromisową jakością dźwięku. Wszystkie miksery z serii E są wyposażone w wewnętrzny procesor FX Z.CORE DSP zaprojektowany i zaprogramowany przez włoskich twórców DSP (efekty zaczerpnięte z cyfrowego miksera RCF M18), oferujący zupełnie nowe algorytmy pogłosu zapewniające naturalne brzmienie efektów.

80 fabrycznych presetów oraz 20 w pełni programowalnych użytkownika z możliwością edycji wraz z możliwością zapisania pod swoją nazwą, to niewątpliwy atut nowych konstrukcji z funkcją podłączenia zewnętrznego kontrolera footswitch. Co ważne, każdy efekt posiada dwa edytowalne parametry.

Modele E16 oraz E24 posiadają 4 zakresy regulacji EQ, w tym dwa zakresy parametryczne z przełącznikiem szerokości filtra. W modelu E12 do dyspozycji jest tylko jeden filtr parametryczny.
Na pierwszych kanałach mikrofonowych znajdują się wysokiej jakości KOMPRESORY z pojedynczą regulacją dwóch parametrów, dzięki któremu najbardziej wymagający sygnał jest pod kontrolą. Kanały monofoniczne posiadają również filtr HiPass 80Hz. Wszystkie modele posiadają po dwa wejścia wysoko impedancyjne HiZ.

Te wytrzymałe i eleganckie stoły mikserskie zapewniają dodatkowy komfort i precyzję dla profesjonalnych użytkowników. Zawdzięcza to większej liczbie wyjść AUX, portowi USB  do podłączenia komputera umożliwiając rejestrację i odtwarzanie dźwięku – dostępne we wszystkich modelach – oraz  wysokiej jakości 100mm tłumiki (60mm w najmniejszym E12).

Każdy model posiada gniazdo USB Power do podłączenia np. lampki lub rozładowanego smartfona. Całość w zwartej, wytrzymałej i estetycznej obudowie stanowi wysokiej jakości narzędzie do realizacji miksu na scenie oraz w studio. O dostępność nowej serii E pytajcie w sklepach muzycznych.

Więcej info:
Producent: www.rcf.it
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here