Mord’A’Stigmata endorserem marki Orange Amps

0

I doczekaliśmy się kolejnego polskiego akcentu na scenie endorserów sprzętu muzycznego. Otóż znakomity zespół Mord’A’Stigmata, grający Ritual Black Metal, został właśnie endorserem równie świetnej marki, Orange Amps.

Mord’A’Stigmata  istnieje od 2004 roku i jest jedną z najlepszych formacji grających mroczny, rytualny black metal. Mają za sobą koncerty na prestiżowych festiwalach w Europie (m.in. Devilstone Fest) oraz trasę wraz z zespołem Behemoth. Wydali cztery albumy: “Überrealistic”, “Antimatter”, “Ansia”, “Hope”.

Ścieżkę Mord’A’Stigmata wyznacza wola ciągłego rozwoju. Funkcjonując nieco na uboczu, grupa założona w 2004 r. przez gitarzystę i kompozytora Statica trzyma rozsądny dystans wobec tego, w jakich kierunkach podąża zazwyczaj muzyka ekstremalna i w ten sposób kształtuje swoją tożsamość. Choć zespół wywodzi się z silnego polskiego podziemia blackmetalowego, to od początku nie daje się ujarzmić gatunkowym ograniczeniom, a każde kolejne wydawnictwo udowadnia zdolność Mord’A’Stigmata do eksplorowania nowych wymiarów. Ich ostatnie dzieło, „Hope” (Pagan Records, 2017) to wycieczka do najbledszych zakątków otchłani.

Cały zespół gra na Orange! Członkowie zespołu:

Ion – Bass, Vocals – Bass Terror 500 + OBC410
Static – Guitars, Synthesizers – Rockerverb 50 H + PPC 212 OB
Golem XIV – Guitars – OR 50 H/ DD 50 H + PPC212 OB + FUR COAT
YGG – Drums

Bardzo się cieszymy i życzymy zespołowi sukcesów!

Więcej info:
Producent: www.orangeamps.com
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here