Mikrofon XXI wieku! Austrian Audio OC818 w opinii Tomasza Wróblewskiego

0
Austrian-Audio-OC818-Black

Każda recenzja sprzętu studyjnego przygotowana przez doskonale znanego w branży Tomasza Wróblewskiego to wyczerpująca informacja podparta ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego testu mikrofonu Austrian Audio OC818, na który serdecznie Was zapraszamy!

Przypomnijmy, że Austrian Audio OC818 to wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy o zmiennej charakterystyce i możliwości zdalnej kontroli za pomocą aplikacji jej fizycznymi parametrami i znacznie więcej… Zaprojektowany i wyprodukowany w Austrii mikrofon charakteryzuje się wysoką czułością, niskim poziomem szumów własnych i możliwością radzenia sobie ze wszystkim, od szeptu po ekstremalne SPL. Od marca tego roku dostępny jest także w wersji czarnej.

Austrian-Audio-OC818_uptone

To wszystko sprawia, że jest to niezwykle zaawansowany i uniwersalnym mikrofon do studia czy transmisji na żywo. Warto zaznaczyć, że unikalna ceramiczna konstrukcja kapsuły jest tak spójna, że każdy OC818 jest dopasowany z dowolnym innym OC818, a w trybie kardioidalnym można go również sparować z dowolnym mikrofonem OC18 (jego niedrogim mniejszym bratem).

Zapraszamy zatem do obejrzenia i posłuchania recenzji:

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj