Joyo Tone Chain TC1 & TC2: Analogowe multiefekty gitarowe na każdą kieszeń!

239
Joyo_Tone-Chain-TC1-TC2_uptone

Firma Joyo przyzwyczaiła nas do dość ciekawych i niedrogich efektów gitarowych. Tytułowe multiefekty z serii Tone Chain zdecydowanie należą do jednych z nich. Co potrafią? Na to pytanie odpowie Wam ksantyp77.

Z nowymi multiefektami Joyo Tone Chain TC-1 i TC-2, zetknęliśmy się po raz pierwszy na targach Musicmesse 2019, kiedy to producent pokazał je jeszcze w wersji testowej. Ich oficjalna premiera odbyła się pod koniec roku 2019, o czym pisaliśmy: TUTAJ.

Joyo_ToneChain_uptone

W skrócie…  Są to dwa proste, i naprawdę bardzo tanie, analogowe multiefekty. Każdy to połączenie w jednej listwie efektu Overdrive, Distortion i Delay. Do tego Tuner i opcja Tap Tempo. Na tyłach efektów znajdziecie wejście gitarowe, dwa gniazda Loop (send i return), dwa wyjścia głośnikowe, włącznik symulacji kolumn oraz gniazdo zasilania.

Każdy z multiefektów kosztuje ok. 600 PLN, więc w sumie dostajemy po taniości 4 osobne kostki w wygodnym rozwiązaniu, bez łączenia kablami, co może być bardzo ciekawym rozwiązaniem na początek swoich efektowych eksperymentów i poszukiwań.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl