MIDIPLUS X3 Mini: Mobilna i niedroga klawiatura sterująca MIDI [VIDEO]

396
MIDIPLUS X3 Mini

MIDIPLUS X3 Mini to jedna z czterech niedrogich klawiatur sterujących serii X Mini zasilana prosto z USB. Prosta i klasyczna konstrukcja ze wzmocnionym, metalowym panelem górnym budzi zaufanie, a jak z funkcjonalnością?

Od budżetowych instrumentów zwykło się wymagać żeby po prostu działały? Na szczęście czasy te odeszły już w zapomnienie. Ilość sprzętu muzycznego na rynku jest tak duża, że firmy muszą ze sobą konkurować, na czym “zupełnie przy okazji” zyskują użytkownicy 😉 

Jeśli więc poszukujecie niedrogiej, mobilnej, prostej w obsłudze i solidnej klawiatury sterującej to MIDIPLUS X3 Mini powinien Was zainteresować. [KUPISZ JĄ TUTAJ]

Poza 37-klawiszową, dynamiczną klawiaturą (bez aftertouch), znajdziemy tu wszystkie podstawowe funkcje. Co ciekawe koła pitch i modulacji zostały zastąpione dotykowymi paskami z podświetleniem led, wskazującymi aktualne położenie. Do tego 4 programowalne pokrętła oraz sekcja transportu, która również może zostać przez nas spersonalizowana.

MIDIPLUS-X3-Mini_in_out

Panel tylny to gniazdo USB, wejście na pedał sustain oraz 5-pinowe wyjście MIDI dzięki czemu możesz przesyłać wszystkie komunikaty MIDI do każdego zgodnego urządzenia zewnętrznego, w tym sprzętowych syntezatorów, modułów brzmieniowych i automatów perkusyjnych. 

Co ważne, klawiatura współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Pro Tools, Ableton, Reaper i innymi). Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy można zaufać marce MIDIPLUS, to producent zapewnia Wam 3 lata gwarancji!

Jeśli uważasz że model ten jest dla Ciebie za mały, możesz zdecydować się na model X4 Mini, X6 Mini. Jeśli za duży to masz jeszcze wersję X2 Mini. Szerzej na temat całej serii pisaliśmy w artykule poniżej:

Niedrogie i kompaktowe klawiatury sterujące MiDiPLUS X2, X3, X4, X6 MINI

Więcej szczegółów
Producent: https://midiplus.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl