Nowy interfejs audio od Neumann i Merging Technologies!

176
Nowy interfejs audio od Neumann i Merging Technologies

Firma Neumann specjalizująca się w produkcji sprzętu studyjnego i szwajcarska firma Merging Technologies – jeden z czołowych światowych producentów cyfrowych systemów rejestracji dźwięku o wysokiej rozdzielczości łączą siły. Efektem ich współpracy będzie nowy interfejs audio!

Sennheiser przejął w całości udziały Merging Technologies, dzięki czemu Neumann.Berlin poszerzy swoją ofertę wysokiej jakości rozwiązań audio.

Mikrofony-Neumann

Dzięki legendarnym mikrofonom, monitorom i słuchawkom Neumann.Berlin jest uważany za punkt odniesienia nie tylko przez profesjonalistów – takich jak studia nagraniowe i nadawcy – ale także przez półprofesjonalnych użytkowników. Neumann nadal bazuje na niezawodności i najwyższej jakości swoich rozwiązań, ale także rozszerza swoją ofertę produktów. Integracja z Merging Technologies jest częścią strategii rozwoju Neumanna.

Planujemy wzmocnić ofertę Neumanna, szczególnie w obsza-rze cyfrowych strumieni pracy, aby zapewnić naszym klientom holistyczne rozwiązania audio studyj-nej jakości. Produkty i rozwiązania Merging Technologies są doskonałym uzupełnieniem portfolio pro-duktów Neumann. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem Merging”

– mówi Ralf Oehl, dyrektor generalny Georg Neumann GmbH

Merging Technologies jest jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań AD/DA, cyfrowych stacji roboczych audio, a także pionierem w tworzeniu oprogramowania obsługującego standard AES67.

Merging Technologies

„Neumann.Berlin i Merging Technologies doskonale do siebie pasują, współpraca otwiera nowe możliwości dla obu stron. Obie firmy łączy pasja do doskonałości i dążenia do wyznaczania nowych standardów w audio”

dodaje Claude Cellier, założyciel i dyrektor generalny Merging Technologies

Dotychczasowe portfolio obu firm pozostanie bez zmian. Pierwszym wspólnym produktem pod logiem Neumann będzie interfejs audio, który umożliwi doskonałą integrację rozwiązań Neumanna z cyfrową infrastrukturą.

sennheiserWraz z przejęciem Merging Technologies szwajcarska firma zostanie częścią Grupy Sennheiser poprzez strategiczne partnerstwo. Jej zespół składający się z około 20 osób nadal będzie znajdować się w siedzibie firmy w Puidoux w Szwajcarii, ale będzie ściśle współpracował z zespołem Neumann w Berlinie. Obie firmy widzą ogromny potencjał dla nowej współpracy, szczególnie w obszarze rozwoju i innowacji.

„Cieszymy się, że możemy powitać pracowników Merging w ramach Sennheiser Group. Jako firma rodzinna chcemy w nadchodzących latach rozwijać się w sposób zrównoważony dzięki naszym własnym zasobom. Aby to osiągnąć, inwestujemy znacząco w nasz dział profesjonalnych rozwiązań”

– powiedział Andreas Sennheiser, co-CEO Sennheiser Group

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Producent: https://en-de.sennheiser.com
Producent: https://www.merging.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl