Marantz Professional Turret, czyli system transmisji do publikacji w internecie i podcastingu.

0

Jeśli zajmujecie się publikowaniem materiałów video w sieci, podcastingiem to mamy dla Was ciekawe rozwiązanie. Marantz Turret to wierza nadawcza, która zapewni Wam wysoką jakość dźwięku oraz video w jednym!

Marantz Professional przedstawił propozycję dla wszystkich osób publikujących w sieci. Turret ma kamerę HD z wbudowaną kompresją wideo H.264 i autofocusem, mikrofon pojemnościowy USB z filtrem pop pracujący z rozdzielczością 48 kHz/16 bitów i pierścień świetlny LED, zrównoważony w świetle dziennym, z filtrami: chłodnym i ciepłym. Kontrolę nad poziomem nadawanego czy rejestrowanego sygnału zapewnia wyjście słuchawkowe z regulowanym poziomem głośności. Turret jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Współpracuje z komputerami wyposażonymi w system Windows 7, 8, 10 oraz Mac OS 10.6 i wersje późniejsze.


Jest to wyjątkowo uniwersalne narzędzie transmisyjne, które zapewni wszystkim podcasterom, graczom lub internet streamerom wyjątkowy komfort pracy. Kompaktowy i prosty, idealny na komputery stacjonarne i sprzęt przenośny. Posiada szybkie wyjście USB-C zapewniające małe opóźnienia i wbudowany rodzielacz USB. Ponadto na pokładzie znajdziecie wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, więc monitorowanie audio jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta streamingu jest w jednym wygodnym pakiecie o wysokiej wydajności.

Załączony aparat zaopatrzony jest w autofocus, a sygnał wideo jest w rozdzielczości Full HD 1080p (do 1920 x 1080 pikseli) i jest kompatybilny z najnowszą wersją Skype. Posiada także automatyczną korektę przy słabym oświetleniu i jest kompatybilny: z Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym oraz Mac OS 10.6 lub nowszym (HD 720p na FaceTime dla Mac lub innych obsługiwanych połączeń wideo; Nagrywanie wideo Full HD 1080p z odtwarzaczem QuickTime), dodatkowo Chrome OS ™, Android w wersji 5.0 lub nowszej (z obsługą połączeń wideo).

Dołączony mikrofon jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem z membraną elektretową o średnicy 14 mm, czułością -34dB ± 2dB (0dB = 1V / Pa @ 1kHz), maks. SPL 132 dB (THD: 0,5% 1kHz) i szerokim pasmem przenoszenia o wartości 150 – 15 kHz. Dla wygody użytkownika przedwzmacniacz jest zintegrowany z regulacją wzmocnienia mikrofonu w urządzeniu przez co użytkownicy mogą bezpośrednio monitorować sygnał mikrofonu podczas nagrywania lub nadawania, bez opóźnienia monitorowania przez wyjście słuchawkowe komputera, dlatego jest także wbudowane autonomiczne wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu głośności.

Sama wieża Turret zawiera wszystkie elementy sterujące, którymi podcaster będzie mógł uzyskać dostęp do systemu. Jest ściemniacz światła LED, z wyłączeniem w skrajnej lewej pozycji, wyjściem słuchawkowym, głośnością słuchawek, pokrętłem wzmocnienia mikrofonu, przyciskiem wyciszania mikrofonu i włącznikiem / wyłącznikiem kamery. Z tyłu wieży znajduje się gniazdo USB-C do podłączenia do komputera PC lub MAC , dwa gniazda USB 3.0 i gniazdo wejściowe 12VDC.

Lampa pierścieniowa LED ma średnicę 100 mm i temperaturę barwową 5600 K zrównoważoną w świetle dziennym. Jest przystosowana do ściemniania i zawiera akcesorium Cool Filter 7000K, akcesorium Warm Filter 3000K i filtr Diffused Daylight Filter wszystkie filtru są plastikowe i zatrzaskowe.

Wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy jest kluczową częścią systemu Turret. Bez wyraźnego przesyłu sygnału do słuchawek, nadawanie, podcasting czy wrażenia w grach traci sens. W tym zakresie sprzęt wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym o nienagannej jakości: THD <0,009%, gdzie stosunek sygnału do szumu> 100 dB i pasmo przenoszenia 20-20 kHz , plasuje się w najwyższej półce sprzętowej. Przy mocy wyjściowej RMS równej 130 mW i impedancji 30 omów, wzmacniacz słuchawkowy Turret będzie także napędzał praktycznie dowolne słuchawki do bardzo wysokiej jakości, z najwyższą klarownością i dokładnością.

Ten rodzaj zdrowego rozsądnego, zorientowanego na użytkownika układu i konstrukcji sprawia, że Turret jest niezwykle łatwy i intuicyjny w użyciu, jednocześnie zapewniając ekstremalnie wysoką wydajność bez wysiłku. Dla użytkownika końcowego system jest płynny i przejrzysty.

Sugerowana cena zestawu to 1249 PLN.

Więcej info:
Producent: www.marantzpro.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here