Prezentacja Arturia MiniBrute 2 i 2S w Music Center w Łodzi

0

Analogowe syntezatory Arturia cieszą się olbrzymią popularnością. Nic więc dziwnego, że Arturia MiniBrute doczekał się dwóch godnych następców. MiniBrute 2 i 2S zobaczyć i przetestować na żywo będziecie mogli już 27 marca w Music Center w Łodzi.

Arturia MiniBrute 2 i 2s to nowe konstrukcje, które poprawiają i poszerzają każdy aspekt jednego z najpopularniejszych syntezatorów ostatnich lat. Dzięki swojej półmodularnej konstrukcji mogą dać jeszcze więcej możliwości…
Więcej o syntezatorach dowiecie się na Arturia MiniBrute 2S – analogowy syntezator z zaawansowanym sekwencerem i NAMM2018: Analogowy syntezator Arturia MiniBrute 2 w modularnej odsłonie.

Wyznaczony kilka lat temu przez Arturię kierunek jest dodatkowo eksplorowany przez kolejne dwa nowe produkty, czyli serię racków do systemów modularnych, czyli RackBrute!

To jednak nie wszystko, co czeka was w Music Center. W trakcie wydarzenia odbędzie się również prezentacja produktów innych marek, w szczególności monitorów KRK Systems z profesjonalną serią V S4 oraz nowej linii interfejsów Focusrite Clarett USB.
Dla wszystkich, którzy pojawią się na wydarzeniu będą dodatkowe upominki oraz… specjalna nagroda do wygrania!

Prezentacja nowych syntezatorów Arturia odbędzie się 27 marca o godz. 16:00 w sklepie Music Center w Łodzi.

WSTĘP WOLNY!

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/events/143019603192495

Więcej info:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here