M-Audio Uber Mic – profesjonalny mikrofon o szerokim spektrum możliwości

191

Firma M-Audio zaprezentowała światu profesjonalny mikrofon, który zaspokoi potrzeby każdego użytkownika – wokalisty, podcastera, osoby grającej na instrumencie akustycznym, czy nawet fana gier komputerowych online.

M-Audio Uber Mic jest wielkomembranowym, pojemnościowym mikrofonem o przeznaczeniu profesjonalnym (choć w naszej opinii równie dobrze przyda się do użytku domowego). Uber Mic łączy w sobie trzy kapsuły i daje możliwość nagrywania w aż czterech różnych kierunkach – kardioidalnym, wielokierunkowym (dookólnym), ósemkowym i stereo. A to wszystko odbywa się za pośrednictwem jednego, skromnego przełącznika.

Niezależnie od waszych wymagań recordingowych, M-Audio Uber Mic gwarantuje najwyższą jakość nagrywania, pasmo przenoszenia na poziomie 30-20,000Hz, czułość aż -45dB (0 dB = 1V/Pa @ 1 kHz), a wbudowane przetworniki A/D dostarczają 16-bitową cyfrową jakość dźwięku.

Mikrofon sprzedawany jest w zestawie ze statywem biurkowym i przedłużką do standardowego statywu.

Więcej informacji technicznych o M-Audio Uber Mic znajdziecie na stronie www.m-audio.com i stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl.