LUMI Keys Studio Edition – kolorowa klawiatura z rozszerzoną funkcjonalnością

1

Firma ROLI, która zasłynęła swoim przełomowym instrumentem Seaboard z “płynną” klawiaturą, ma w ofercie też inny oryginalny produkt – klawiaturę sterującą LUMI Keys z podświetlanymi na różne kolory klawiszami, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale też aktywnie pomagają w nauce gry. Teraz LUMI Keys rozszerzono o dodatkowe funkcjonalności znane z ROLI Seaboard!

LUMI Keys Studio Edition oprócz podświetlanej, kolorowej klawiatury (która w połączeniu z interaktywną aplikacją stanowi znakomite narzędzie edukacyjne), jest także rozbudowanym kontrolerem MPE (MIDI Polyphonic Expression), oferującym sterowanie parametrami dźwięku na cztery różne sposoby:

  • Glide – wibrowanie wysokością wybranych dźwięków pojedynczymi klawiszami
  • Strike – siła uderzenia w klawisz decyduje o dynamice lub charakterze brzmienia
  • Press – mocniejsze naciśnięcie klawisza powoduje “zagłębienie się” w brzmienie
  • Lift – wyzwolenie drugiego wariantu brzmienia poprzez gwałtowne zwolnienie klawisza

Sama klawiatura obejmuje 2 oktawy, z możliwością przesuwania zakresu dźwięków w górę i w dół. Kilka modułów LUMI Keys można również w łatwy sposób połączyć ze sobą, aby rozszerzyć fizyczny dostęp do kilku oktaw jednocześnie. Można je także łączyć z modułami ROLI Blocks.

W zestawie z LUMI Keys Studio Edition otrzymamy pakiet oprogramowania obejmujący aplikację ROLI Studio oraz wybrane pakiety brzmień z wirtualnych instrumentów ROLI, takich jak Equator 2, Cypher 2 i Strobe 2.

Więcej szczegółów
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj