LFX radzi: Jaki kontroler DJ na początek?

1

Jeśli przymierzasz się do rozpoczęcia swojej kariery DJ z pewnością czeka cię zakup kontrolera DJ. Czym w ogóle jest taki kontroler? Jaki wybrać na początek? Zapraszamy do materiału video, przygotowanego przez firmę LFX.

Kontroler DJ, podobnie jak każdy inny kontroler np. klawiszowy ma za zadanie kontrolować funkcjami oprogramowania. Jego główną cechą i zaletą jest fakt, że może sterować nie tylko jednym oprogramowaniem ale kilkoma, tak więc użytkownik ma możliwość zdecydowania samemu z jakiego programu chce korzystać.

Ok. Zatem gdzie to oprogramowanie? Oczywiście na komputerze. Zatem sam kontroler nie wystarczy. Potrzebujemy jeszcze komputera i to całkiem sprawnego, na którym możemy nasze oprogramowanie zainstalować. Komunikacja odbywa się za pomocą złącza USB, które wykorzystuje protokół MIDI, do przesyłania danych pomiędzy dwoma urządzeniami. Oczywiście są już na rynku urządzenia typu All in One, ale tu cena jest już zdecydowanie wyższa, a my szukamy przecież tym razem czego na początek.

W ofercie znajdziemy całą masę wielofunkcyjnych kontrolerów, które na dzień dzisiejszy zawierające wszystkie niezbędne funkcje do miksowania muzyki. Za niezbyt wygórowane pieniądze otrzymujemy produkt posiadający praktycznie wszystkie niezbędne możliwości.

Zatem jaki kontroler DJ na początek? Co powinniśmy wiedzieć na ich temat i czym się kierować przy zakupie swojego pierwszego DJ kontrolera? Zapraszamy do poniższego materiału video:

Więcej szczegółów:
https://www.lfx.com.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj