Interfejs audio PreSonus Quantum 2626 już dostępny

0

Wydajny interfejs audio o sporych możliwościach i do tego w przyzwoitej cenie? Powitajcie Quantum 2626 od PreSonus wyposażony w Thunderbolt trzeciej generacji!

Odpowiadając na oczekiwania wielu profesjonalistów, firma PreSonus pokazała w styczniu nową wydajną i szybką kartę dźwiękową Quantum 2626, o czym informowaliśmy w newsie: NAMM 2020: Najnowszy interfejs audio PreSonus Quantum 2626 wyposażony w Thunderbolt 3.

Jak poinformowała firma Audiostacja, dystrybutor marki, najnowszy interfejs audio jest już dostępny w Polsce! Wszystkie szczegóły na jej temat znajdziecie na stronie: https://audiostacja.pl/presonus-quantum-2626-interfejs-audio, a jej sugerowana cena to 2.799 zł.

Producent zapewnia, że Quantum 2626 dostarcza doskonałą jakość dźwięku przy najniższej możliwej latencji oraz pozwola płynnie i naturalnie uchwycić złożone składowe harmonicznych bez żadnych słyszalnych zniekształceń.

Dzięki wbudowanym portom ADAT (Dual S/MUX) użytkownicy mają możliwość podłączenia do interfejsu karty PreSonus DigiMax DP88. Po zsynchronizowaniu przedwzmacniacze mogą być zdalnie sterowane z poziomu aplikacji Studio One czy UC Surface.

Interfejs jest zgodny z każdą aplikacją do nagrywania w systemie MacOS lub Windows, ale swoją prawdziwą moc pokazuje z dołączonym oprogramowaniem do produkcji muzycznej, Studio One 4 Artist w polskiej wersji językowej!

Cechy wyróżniające:
• Najnowocześniejsze 24-bitowe przetworniki 192 kHz o zakresie dynamiki 115 dB i bardzo niskich zniekształceniach jittera.
• Ultratransparentne, w pełni analogowe przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX.
• Napisany od podstaw i opatentowany sterownik Thunderbolt.
• Zegar o bardzo niskim poziomie zniekształceń jittera.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.presonus.com/Quantum-2626
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here