KRK GoAux – kompaktowe monitory odsłuchowe do mobilnej produkcji muzycznej

296
KRK-GoAux_kompaktowe_monitory_odsluchowe-do-mobilnej-produkcji-muzycznej

KRK GoAux Series to dwa nowe przenośne monitory audio z funkcjami dla mobilnych twórców i producentów muzycznych. Większy z dwóch modeli – GoAux 4 – ma nawet automatyczną korekcję pomieszczenia ARC!

Jak przekształcić dowolną przestrzeń w studio muzyczne? Z nową serią mobilnych monitorów odsłuchowych jet to możliwe! Poznajcie nowe, kompaktowe monitory odsłuchowe KRK GoAux 3 i GoAux 4.

Seria GoAux jest dostępna w dwóch rozmiarach dwudrożnych głośników przenośnych: GoAux 3 i GoAux 4. W zależności od modelu łączą 3- lub 4-calowy głośnik niskotonowy ze szkła aramidowego z 1-calowym głośnikiem wysokotonowym z miękką kopułką tekstylną w dwudrożnej konstrukcji o mocy 60 W RMS (GoAux 3) lub 100 W RMS (GoAux 4). Obudowy wykonano z tworzywa ABS, a porty bass reflex umieszczone są z tyłu.

KRK GoAux 3
KRK GoAux 3

Oba modele dostarczane są z dedykowanymi torbami transportowymi oraz ze specjalnymi podstawkami izolującymi, które można regulować w celu uzyskania optymalnego ustawienia i kąta odsłuchu.

KRK-GoAux-Series

GoAux 4 ma dodatkowo zintegrowany ARC, aby stworzyć bardziej neutralne środowisko odsłuchowe. Ponadto GoAux 4 oferuje szerszy zakres opcji łączności. Oprócz wejścia Bluetooth 5, RCA i mini-jack, które są wspólne dla obu modeli, istnieją również zbalansowane wejścia TRS i USB.

KRK GoAux 4
KRK GoAux 4

Monitory GoAux wyposażone są w podstawowe regulatory EQ na tylnym panelu. Pozwala to na szybkie dostosowanie ich do tymczasowego miejsca pracy. Szeroki zakres źródeł wejściowych sprawia, że te niezwykle wszechstronne głośniki, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest profesjonalna produkcja, czy po prostu słuchanie muzyki.

Ich przeznaczeniem z pewnością będą najróżniejsze aplikacje, w których potrzebna jest mobilność, a także ograniczone przestrzenie. Choć na ocenę ich możliwości brzmieniowych jeszcze za wcześnie to z pewnością nie możne wrzucać ich do jednego worka z tzw. głośnikami multimedialnymi. Świadczą o tym chociażby ich profesjonalne funkcje i możliwości.

Czy powstała właśnie realna konkurencja np. dla modelu IK Multimedia iLoud Micro? Rynek z pewnością szybko to oceni.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.krkmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl