Chris Lord-Alge o monitorach IK Multimedia iLoud Micro Monitor

0

Czy małe, niepozorne i tanie monitory mogą znaleźć swoje miejsce w studio kogoś takiego jak Chris Lord-Alge? Uwierzcie, że tak! Bo małe, nie oznacza słabe, a tanie nie oznacza nic niewarte. Posłuchajcie krótkiej opinii Chrisa.

IK Multimedia iLoud Micro Monitor to aktywne monitory przeznaczone do odsłuchu w sytuacjach, gdy praca w studio z dużymi odsłuchami może nie być możliwa. Wystarczy, że podłączycie je do gniazda komputera, a one uwydatnią Wam najważniejsze cechy miksu.
iLoud Micro Monitor to sprzęt bliskiego pola z trzycalowym wooferem i tweeterem 3/4”. Mając moc 70 W, potrafią wykrzesać z siebie całkiem sporo muzyki.
Parametrycznie monitory mają pasmo przenoszenia od 45Hz do 22kHz, bass-reflex, zaawansowane DSP, technologię transmisji audio Bluetooth, 2 wejścia RCA, wejście stereo jack 1/8″. W zestawie znajdziemy również zasilacz oraz 4-pinowy kabel głośnikowy 1.5m. Jednak nie o tym powinniśmy tu pisać.

Otóż nie kto inny jak Chris Lord-Alge pokazał światu, że małe monitory IK Multimedia mogą znaleźć swoje miejsce również w jego studio.
Ocenia je jako świetne narzędzie pozwalające zweryfikować to, co początkowo odsłuchaliśmy na wysokiej klasy, superdrogich monitorach studyjnych. Dają więc świeży pogląd na to, co teoretycznie jest już gotowe.

Również dzięki bardzo dobrej kalibracji, IK Multimedia iLoud Micro Monitor pozwalają na bezkompromisową ocenę prac studyjnych. Posłuchajcie tego krótkiego wywiadu i oceńcie, czy 1400 zł za parę monitorów to cena wygórowana?

Więcej szczegółów
Producent: www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here