Kontrolery ROLI w akcji!

0

Dobra passa instrumentów i kontrolerów marki ROLI trwa nieprzerwanie od kilku lat, kiedy to producent postanowił zaskoczyć świat swoimi nowymi pomysłami na sposób wyrażania muzycznej ekspresji.

Poznajcie młodego i utalentowanego beatmakera The Phronetic, który w poniższym materiale video zaprezentuje Wam porcję swoich umiejętności przy pomocy klawiatury Seaboard Block oraz dwóch kontrolerów Lightpad Block M.

Więcej szczegółów w artykule: https://roli.com/soundhive-sessions-the-phronetic


Christopher North to kolejny wszechstronny muzyk i kompozytor, tworzący muzykę do filmów, telewizji, sztuk teatralnych, a także muzykę kameralną. Nie tylko gra na wielu instrumentach, od kontrabasu przez fortepian, aż po syntezatory. Jest także klasycznie wyszkolonym, nominowanym do nagrody Grammy piosenkarzem. W wolnych chwilach jest pedagogiem muzycznym i mentorem na 92th Street Y w Nowym Jorku.

W poniższym materiale video, dowiecie się jak wyjątkowa klawiatura w technologii 5D – Seaboard RISE, pomaga mu tworzyć i wyrażać wyjątkową ekspresję muzyczną!

Więcej szczegółów w artykule: https://roli.com/stories/soundhive-sessions-christopher-north

Więcej szczegółów:
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

O rewolucyjnej technologii MPE (MIDI Polyphonic Expression), wykorzystywanej w klawiaturach ROLI, pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/studio/lifestyle-studio/craig-anderton-mpe-definiuje-przyszlosc-muzyki-elektronicznej

Poniżej kolejna próbka możliwości…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here