MIPRO ACT-848 Digital Wireless System z nagrodą Muse Design Awards 2022

0
MIPRO-ACT-848-Digital-Wireless-System-Muse-Design-Awards-2022

Cyfrowy system bezprzewodowy MIPRO ACT-848 to wielka rewolucja w jakości dźwięku. Niezawodność i mnogość funkcji sprawiają, że system ten dedykowany jest do wszelkich zastosowań profesjonalnych co zostało właśnie docenione przez gremium Muse Design Awards 2022.

Podstawą systemu MIPRO ACT-848 jest czterokanałowy odbiornik typu “Digital Diversity”. Przetwarzanie sygnału audio następuje z rozdzielczością 24bit / 44.1kHz, transmisja sygnału radiowego RF odbywa się cyfrowo i zapewnia większa odporność systemu na zakłócenia interferencyjne oraz stały odstęp sygnału od szumu niezależnie od odległości od nadajnika.

Dzięki funkcjom, takim jak wbudowane różne ustawienia EQ, przeciwdziałanie sprzężeniu zwrotnemu w przetwarzaniu cyfrowym, jakość dźwięku jest stabilna i autentyczna. Poza tym 256-bitowe szyfrowanie cyfrowe zapewnia bezpieczną transmisję dźwięku i zapobiega podsłuchiwaniu.

MIPRO ACT-848

Cyfrowy system bezprzewodowy ACT-848 obejmuje czterokanałowy odbiornik ACT-848 1U (także w wersji z Dante) nadajnik ręczny ACT-800H i nadajnik bodypack ACT-800T. Czterokanałowy odbiornik o wysokości 1U pozwala zaoszczędzić 50% miejsca w szafie na instalację systemu wielokanałowego. Systemem można sterować za pomocą interfejsu MIPRO ACT-BUS sterowanego komputerem PC oraz centrali do zdalnej kontroli i monitoringu systemów bezprzewodowych MIPRO MES-100, co czyni go bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Warto także zaznaczyć, że nadajnik ręczny ACT-800H może współpracować ze wszystkimi nowymi, wymiennymi kapsułami mikrofonów MIPRO, a także z kapsułami mikrofonowymi innych czołowych marek.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj