IsoAcoustics V120 w studiu Coast Mastering

120
Michael-Romanowski-Coast-Mastering-IsoAcoustics-V120

Wprowadzone do oferty pod koniec ubiegłego roku specjalne mocowania wibroizolacyjne IsoAcoustics V120, trafiły do słynnego studia masteringowego Coast Mastering, założonego przez trzykrotnego laureata nagród Grammy, inżyniera masteringu, Michaela Romanowskiego. Sprawdźcie co sądzi na ich temat właściciel studia…

Michael Romanowski od dawna korzysta z produktów IsoAcoustics w swoim studiu, które zbudował od podstaw w 2018 roku, a rok później zostało nominowane do nagrody TEC Award za najlepszy projekt studyjny. Dodatkowo jest bardzo zadowolony po tym, jak głośniki w jego studiu Coast Mastering zostały zaktualizowane o mocowania wibroizolujące IsoAcoustics V120. Mocowania te zainstalowano, montując je do szyny montażowej za pomocą nakrętki kanałowej Unistrut. Monitory Neumann są mocowane do V120 za pomocą adaptera U-Bracket, które IsoAcoustics również ma w ofercie.

Michael-Romanowski-Coast-Mastering-V120

„Nowe mocowania fantastycznie utrzymują głośnik oraz źródła dźwięku i wibracji, bez zabarwienia innych głośników zamontowanych na tych samych szynach. Fantastycznie! Znowu kolejny home run dla IsoAcoustics. Składają wielkie obietnice dotyczące poprawy brzmienia i szczegółowości i spełniają te oczekiwania. Żadna ilość oprogramowania do dostrajania pomieszczenia lub kompensacji nie jest w stanie rozwiązać podstawowych problemów związanych z wibracjami. Izolatory te powinny znajdować się w każdym systemie jeszcze przed przystąpieniem do strojenia pomieszczenia. Dobra robota IsoAcoustics! Kolejny świetny produkt!

– komentuje Michael Romanowski

Aby sprawdzić, czy mocowanie V120 jest dla Ciebie odpowiednie, kliknij TUTAJ, aby skorzystać z kalkulatora IsoAcoustics.

Więcej szczegółów
Producent: https://isoacoustics.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

Więcej na temat IsoAcoustics V120:

IsoAcoustics V120: izolacyjny uchwyt ścienny i sufitowy do głośników!