IsoAcoustics V120: izolacyjny uchwyt ścienny i sufitowy do głośników!

0

W dobie popularyzacji Dolby Atmos i potrzeb profesjonalnego instalowania monitorów odsłuchowych/głośników na różnych powierzchniach nośnych, IsoAcoustics wychodzi temu naprzeciw! Przedstawiamy V120 – izolacyjny uchwyt ścienny i sufitowy do głośników.

IsoAcoustics V120 to izolacyjny uchwyt ścienny i sufitowy, który udostępnia renomowaną i opatentowaną technologię IsoAcoustics, a także wraz z nim, kanadyjski producent wypuszcza wiele adapterów i ramion, aby profesjonalnie umieścić głośniki w dowolnym miejscu. Reasumując jest to rozbudowany i przemyślany system do profesjonalnego montażu głośników na różnych powierzchniach nośnych i pod różnym kątem. Do tego z rewelacyjną izolacją IsoAcoustics!

IsoAcoustics V120 wyposażony jest w unikalny, niskoprofilowy moduł izolacyjny, który może zostać wykorzystany do zastosowań ściennych i sufitowych, oferując uznaną izolację akustyczną, z której słynie IsoAcoustics. System V120 zapewnia estetyczny i ekonomiczny sposób na wyraźne zwiększenie czystości i przejrzystości dźwięku profesjonalnych głośników montowanych na ścianie lub suficie. Uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować do zastosowań ściennych i sufitowych za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej. Dzięki udźwigowi do 18,1 kg i adapterom dostępnym dla większości popularnych profesjonalnych głośników audio, ten zestaw zapewnia 360 stopni obrotu w poziomie oraz 90 stopni regulacji kąta nachylenia w pionie. Korzystając z uchwytu V120, monitory studyjne można ustawić niemalże dowolnie, a także umożliwić sobie łatwy dostęp do głośnika.

V120-mozliwosci-montazu

Opatentowana izolacja IsoAcoustics

Opierając się na sukcesie i wydajności innych produktów IsoAcoustics, V120 zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie mocno utrzymując głośniki w pozycji, aby zachować dokładność i wydajność odsłuchową. Zmniejszając przenoszenie wibracji, V120 zmniejsza ilość przenoszonej energii przez konstrukcję nośną, a także zapobiega przewodzeniu drgań z powrotem do głośnika. V120 jest świetnym uzupełnieniem dla profesjonalnych głośników audio, dbając o klarowność brzmienia.

IsoAcoustics V120

Unikalny design

V120 jest wyposażony w płytę sufitową, którą można przymocować bezpośrednio do sufitu lub innych płaskich powierzchni. Alternatywnie, płytę sufitową można usunąć, aby umożliwić instalację V120 na innych konstrukcjach, takich jak ściany, szyny montażowe, kratownice i sprzęt montażowy innych firm za pomocą adapterów IsoAcoustics (sprzedawanych osobno).

W zależności od modelu, dany głośnik można przymocować do kołnierza dolnego V120 lub kołnierz dolny można usunąć, a do połączenia z głośnikiem wykorzystać uchwyt przesuwny (sprzedawany oddzielnie). Uchwyt ten zapewnia łatwą regulację, w celu utrzymania równowagi monitorów studyjnych. Adaptery i wsporniki są dostępne dla popularnych monitorów studyjnych o wadze do 18,1 kg lub mniej. 

IsoAcoustics V120

Kluczowe cechy produktu:

  • wymiary: 117 mm (szerokość) x 90 mm (wysokość) x 117 mm (głębokość);
  • waga: 0,77 kg;
  • limit udźwigu: 18,1 kg;
  • opakowanie zawiera 1 uchwyt V120 (wsporniki i adaptery są sprzedawane osobno);
  • pełny obrót o 360 stopni i 90 stopni kąta pochylenia: możliwość niemalże dowolnego ustawienia monitorów odsłuchowych/głośników;
  • różnorodność opcji montażowych: uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować do zastosowań ściennych i sufitowych za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej;
  • opatentowana technologia izolacyjna: przetestowana przez National Research Council of Canada (NRC), wielokrotnie nagradzana konstrukcja IsoAcoustics zapewnia doskonałe brzmienie. Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować rezonujące wibracje i zmniejszyć wewnętrzne odbicia. Rezultatem jest czytelniejszy dźwięk, lepszy obraz stereo i naturalne przestrzenne brzmienie.

IsoAcoustics-V120_systems

IsoAcoustics V120 można łączyć z wieloma adapterami i uchwytami specjalnie przygotowanymi przez IsoAcoustics lub innych producentów monitorów odsłuchowych i głośników. Niezwykle pomocny w tym względzie będzie kalkulator IsoAcoustics, który można znaleźć na stronie producenta. Pomoże on w doborze odpowiednich uchwytów i adapterów w zależności od potrzeb danej aplikacji. Wskaże, które komponenty są wymagane do skonfigurowania podanego modelu monitora studyjnego do instalacji na ścianie lub suficie.

Więcej szczegółów
Producent: https://isoacoustics.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj