iRig Stream Mic PRO: nowy, wielokierunkowy mikrofon USB

163
iRig_Stream_Mic_Pro

Opracowany z myślą o wysokiej jakości streamingu, a także mobilnych muzykach i twórcach treści, nowy mikrofon USB iRig Stream Mic Pro od IK Multimedia wykorzystuje dwie wysokiej jakości kapsuły z membraną 0,5″. Do tego niskoszumowy przedwzmacniacz, wysokiej jakości konwerter A/D-D/A i wiele więcej…!

Dzięki iRig Stream Mic Pro [więcej szczegółów: TUTAJ] możemy strumieniować i nagrywać z pomocą komputera Mac, PC, iPada, iPhone’a lub urządzenia z systemem Android. Wbudowany w mikrofon interfejs audio pozwala na nagrywanie i odtwarzanie ze studyjną jakością dźwięku 24 bity / 96 kHz. Do tego funkcja loopback, bezpośrednie monitorowanie oraz dodatkowe wejście umożliwiające korzystanie z innych źródeł dźwięku podczas strumieniowania.

Wszystkie funkcje są łatwo dostępne za pomocą jednego pokrętła: możemy za jego pomocą wybrać charakterystykę kierunkową (do wyboru charakterystyka: kardioidalna, dookólna, ósemkowa i stereo), ustawić filtr górnoprzepustowy, wyciszyć sygnał mikrofonu, kontrolować wzmocnienie mikrofonu, kontrolować poziom słuchawek, kontrolować poziom przesyłania strumieniowego, kontrolować miks (połączenie) między sygnałem mikrofonu (i ewentualnie podłączonym wejściem AUX) a dźwiękiem z hosta w słuchawkach, włączyć lub wyłączyć pętlę zwrotną (loopback).

mixbox_ipad_irr3_iphone

Co równie ważne, IK Multimedia iRig Stream Mic Pro współpracuje z każdą aplikacją, która nagrywa lub przesyła strumieniowo audio lub wideo. Na początek w zestawie znajduje się iRig Recorder 3 LE (iPhone/iPad/Android), łatwa w użyciu, wysokiej jakości aplikacja do nagrywania audio i wideo, a także MixBox CS (iPad) i MixBox SE (Mac/PC), czyli potężny zestaw FX, w tym procesor dynamiki, EQ, reverb i inne, które pomogą w kształtowaniu wysokiej jakość dźwięku bezpośrednio na iPadzie.

iRigStreamMicPro

Główne cechy:

  • Mikrofon MFi
  • profesjonalny wielobiegunowy mikrofon streamingowy z podwójnymi kapsułami z membraną 0,5″
  • 24-bitowy przetwornik, częstotliwość próbkowania do 96kHz
  • Niezwykle kompaktowy i łatwy do przenoszenia
  • Zintegrowane wyjście słuchawkowe
  • Jedno pokrętło pozwala na kontrolę wszystkich głównych funkcji
  • Wejście liniowe stereo
  • funkcja bezpośredniego monitorowania
  • Funkcja Loopback

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl