Nowa aktualizacja oprogramowania JBL Performance v1.2 już dostępna!

0
JBL Performance v1.2

JBL Performance to aplikacja przeznaczona do kontroli, konfiguracji i monitorowania systemów nagłośnieniowych serii SRX900. Prowadzi użytkownika przez etapy projektowania systemu, testowania, strojenia i monitorowania. Zachęcamy zatem do pobrania jej najnowszej wersji!

Intuicyjny interfejs drag-and-drop szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces strojenia i optymalizacji. Testowanie urządzeń w czasie rzeczywistym i monitorowanie systemu daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwy obowiązek zarządzania adresami IP w miejscu instalacji i działa bezproblemowo na dostępnym sprzęcie sieciowym, będąc jednocześnie w pełni kompatybilnym z Wi-Fi.

JBL Performance v1.2

Aplikacja JBL Performance jest częścią kompletnego ekosystemu oprogramowania dostępnego na komputery z systemem Windows, Mac, oraz iPad (iOS). Integruje się z innym oprogramowaniem JBL Professional, w tym z oprogramowaniem do predykcji akustycznej JBL Line Array Calculator III oraz aplikacją JBL Array Link.

Zapraszamy także do obejrzenia cyklu filmów szkoleniowych:

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj