Komponowanie z iRig Keys I/O i GarageBand – łatwiej być nie może

0

Komponowanie utworów bywa trudne. Czasem problem przywodzi brak weny, a czasem prozaiczne kłopoty z kompatybilnością. Zobaczcie, jak łatwo tworzy się piosenki używając tylko GarageBand i iRig Keys I/O.

Nie można oczywiście zapomnieć o oprogramowaniu iRig Keys I/O – od świetnie brzmiących zestawów perkusyjnych w SampleTank, przez realistyczne syntezatory Syntronik aż po słynne pianina SampleTank. Dzięki temu wszysztkiemu z łatwością stworzycie doskonałą podstawę. Następnie, korzystając z wejścia interfejsu audio iRig Keys, możecie dodać do swojej kompozycji żywą muzykę, jak np solówkę gitarową czy wokal.

iRig Keys I / O to kompletny system produkcji muzyki mieszczący się w niewielkich rozmiarów kontrolerze. Seria I / O iRig® Keys rozwija koncepcję tradycyjnych kontrolerów, które jako jedyne na rynku łączą 25 lub 49 klawiszową pełnowymiarową klawiaturę sterującą wraz z w pełni rozwiniętym profesjonalnym interfejsem audio z 24-bitowym dźwiękiem i próbkowaniem do 96 kHz. Na pokładzie znajdziecie też zbalansowane wyjścia stereofoniczne i słuchawkowe oraz złącze combo np dla instrumentu lub mikrofonu (z zasilaniem fantomowym).

Kilka słów o kontrolerze znajdziecie też w tekście “Audio i MIDI w jednym miejscu. Przedstawiamy IK Multimedia iRig Keys I/O“.

Więcej info: 
Producent – www.ikmultimedia.com
Dystrybutor – www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj